Moduł optyczny XFP CWDM 10G 1590nm LC DDM SMF 14dB EML Laser

Moduł optyczny XFP CWDM 10G 1590nm LC DDM SMF 14dB EML Laser

Model LO-XP-10G-C59-40
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Price without tax 220,00 $ (netto)
Price without tax 220,00 $ (brutto)
Kodowanie

Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-C59-40 -XFP CWDM 10G 1590nm LC DDM SMF 14dB EML Laser, współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 40 km.

XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-C59-40 -XFP CWDM 10G 1590nm LC DDM SMF 14dB EML Laser, współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 40 km.

Parametry techniczne
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb Ethernet
Długość fali TX
1590
Typ modułu
CWDM
Dystans
40
Optyka
EML
Typ interfejsu
XFP
Długość fali RX
1590
Typ światłowodu
SingleMode
Temperatura pracy
0|70

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.