Filtry:

Kategorie

więcej... mniej

Cena

0 $ 314 $

Producenci

Filter

Najczęściej kupowane

Widok
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1310nm / Rx1550nm LC SMF DDM 3km

Model LO-SF-1G-3S5-03L
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-3S5-03L -SFP BiDi 1.25Gbps Tx 1310nm / Rx 1550nm LC SMF DDM 3km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 5,10 $ (brutto)
Price without tax 5,10 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1550nm/Rx1310nm LC SMF DDM 3km

Model LO-SF-1G-5S3-03L
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-5S3-03L -SFP BiDi 1.25Gbps Tx 1550nm / Rx 1310nm LC SMF DDM 3km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 5,10 $ (brutto)
Price without tax 5,10 $ (netto)
Dostępność: Duża
Patchcord  LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Singlemode G.657A1 Simplex, długość: 1m

Model LO-S-LCU-LCU-657A1-001
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy simplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 1,24 $ (brutto)
Price without tax 1,24 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/APC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/APC, Singlemode G.657A1 Simplex, długość: 1m

Model LO-S-LCU-SCA-657A1-001
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy simplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/APC. Służy do podłączania urządzeń...
Price without tax 1,24 $ (brutto)
Price without tax 1,24 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Moduł optyczny SFP z...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP z wejściem RJ45 10/100/1000 TX UTP 100m

Model LO-SF-1G-RJ
Moduł TX LightOptics LO-SF-1G- SFP RJ45 10/100/1000 TX UTP, przesyła informacje z prędkością do 1.25Gbps na odległоść dо 100m.
Moduł SFP 1G ze złączem RJ45 zwany również Copper SFP (potocznie „miedziakiem” lub TX) to moduły z wejściem RJ45 (Registered Jack type 45 standard dla złącza miedzianego), który wpinamy do portu optycznegо SFP. Moduł RJ45 znajduje zastosowanie w...
Price without tax 12,50 $ (brutto)
Price without tax 12,50 $ (netto)
Dostępność: Mała
Patchcord SC/UPC-SC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, Singlemode G.657A1 Duplex, długość: 1m

Model LO-D-SCU-SCU-657A1-001
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC/UPC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 2,45 $ (brutto)
Price without tax 2,45 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Moduł optyczny SFP 1.25Gbps...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m

Model LO-SF-1G-SX
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-SX -SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 550 m. Współpracują z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego.
Moduł optyczny SFP SX  Moduł SFP SX przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien wielomodowym (MM),  przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 500 m. Pracuje na długości fali TX 8500 nm, posiada typ złącze optyczne...
Price without tax 5,20 $ (brutto)
Price without tax 5,20 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ LR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-LR
Moduł optyczny LighOptics LO-SP-10G-LR -SFP+ 10 Gbps LR 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), pracuje na fali 1310 nm, przesyłając dane z prędkością do 10 Gbps na odległość 10 km. Złącze optyczne LC duplex. Współpracują większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego.
Moduł optyczny SFP+ LR Moduł SFP+ LR przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 10 Gbps na odległość do 10 km. Pracuje na długości fali TX 1310 nm,  RX 1310 nm, posiada typ...
Price without tax 16,00 $ (brutto)
Price without tax 16,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Patchcord RJ45-RJ45, U/FTP...
Szybki podgląd

Patchcord RJ45-RJ45, U/FTP kat.5E - długość: 2 m, niebieski

Model LO-RJ45-FTP-KAT5E-D002-BL
Kabel sieciowy (patchcord), RJ45 FTP kat. 5E, izolacja kabla PVC, zalewana osłonka, kolor niebieski, długość 2m.
Patchcord miedziany U/FTP kat. 5E jest wysokiej jakości przewodem przeznaczonym do wykonywania instalacji strukturalnych w warunkach wewnętrznych.
Price without tax 0,75 $ (brutto)
Price without tax 0,75 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Moduł optyczny SFP 1.25Gbps...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km

Model LO-SF-1G-LX
Moduł optyczny LighOptics LO-SF-1G-LX -SFP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km. Współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego.
Moduł optyczny SFP LX  Moduł SFP LX przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 20 km. Pracuje na długości fali TX 1310 nm, posiada typ złącze optyczne...
Price without tax 5,50 $ (brutto)
Price without tax 5,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Media konwerter 1x...
Szybki podgląd

Media konwerter 1x 10/100/1000Base-T RJ45, 1x 1000M SFP, dip switch

Model LO-MC-1000DMS
Niezarządzalny gibabitowy media konwerter z wolnym slotem SFP, posiadający porty: 1x 10/100/1000Base-T RJ45 z Auto Uplink (Auto-MDI-MDI-X) oraz 1x 1000M slot SFP. Wbudowany Mikro przełącznik (DIP-switch). Umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000Base-X na sygnał przewodzony kablem miedzianym 10/100/1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Wskaźniki LED do monitorowania. Wsparcie 10/100/1000Mbps-Full/Half-duplex. Wsparcie dla pakietów 1552 bytes. Obsługa funkcji Link Fault Pass-thrоugh (LFP).
Media konwerter 1G RJ45 na SFP Nasz konwerter LO-MC-1000DMS to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia zmianę sygnału przewodzonego kablem miedzianym 10/100/100Base-T na sygnał optyczny 1000M SFP i w odwrotnym kierunku.   Uniwersalność wydłużenia...
Price without tax 18,50 $ (brutto)
Price without tax 18,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Moduł optyczny SFP+ SR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN)

Model LO-SP-10G-SR
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-SR -SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN) współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 300m.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 11,00 $ (brutto)
Price without tax 11,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Patchcord LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Multimode OM3 Duplex, długość:2m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-002
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 2,95 $ (brutto)
Price without tax 2,95 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord SC/UPC-SC/APC,...
Szybki podgląd

Patchcord SC/UPC-SC/APC, Singlemode G.657A1 Simplex, długość: 2m

Model LO-S-SCU-SCA-657A1-002
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy simplexowy patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC/UPC i SC/APC. Służy do podłączania urządzeń...
Price without tax 1,30 $ (brutto)
Price without tax 1,30 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Multimode OM3 Duplex, długość 1m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-001
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 2,63 $ (brutto)
Price without tax 2,63 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1310nm SC DDM SMF 3km

Model LO-SF-1G-5S3-03S
Moduł optyczny Light Optics LO-SF-1G-5S3-03S -SFP BiDi 1.25Gbps Tx 1550nm / Rx 1310nm SC DDM SMF 3km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 6,00 $ (brutto)
Price without tax 6,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1310nm/Rx1550nm SC DDM SMF 3km

Model LO-SF-1G-3S5-03S
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-3S5-03S -SFP BiDi 1.25Gbps Tx 1310nm / Rx 1550nm SC DDM SMF 3km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 6,00 $ (brutto)
Price without tax 6,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Kabel DAC 10G SFP+ 3m Twinax
Szybki podgląd

Kabel DAC 10G SFP+ 3m Twinax

Model LO-SP-CBL-03
Kabel DAC LightOptics LO-SP-CBL-03 -10G SFP+ 3m - TWINAX DAC (Direct Attach Cable) przesyła dane z prędkością do 10 Gbps.
Kabel DAC 10G SFP+ długości 3m Twinax Kable DAC Twinax SFP+ to dwa moduły spięte kablem miedzianym o długości do kilku metrów. Jest to optymalne rozwiązanie dla serwerowni, gdzie używane są m.in. jako połączenia wewnątrz szaf i pomiędzy nimi....
Price without tax 11,00 $ (brutto)
Price without tax 11,00 $ (netto)
Dostępność: Na zamówienie