Filtry:

Kategorie

więcej... mniej

Cena

1 $ 314 $

Producenci

Filter

Najczęściej kupowane

Widok
Moduł optyczny SFP+ DWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ DWDM 10G 80km 31ch 1552.52nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-SP-10G-D31-80
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-D31-80 -SFP+ DWDM 10G 80km 31ch 1552.52nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 80 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 255,00 $ (brutto)
Price without tax 255,00 $ (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1290nm LC DDM SMF (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-C29-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C29-40 -SFP+ CWDM 10G 40km 1290nm LC DDM SMF (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 80,00 $ (brutto)
Price without tax 80,00 $ (netto)
Dostępność: Mała
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1310nm LC DDM SMF (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-C31-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C31-40 -SFP+ CWDM 10G 40km 1310nm LC DDM SMF (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 80,00 $ (brutto)
Price without tax 80,00 $ (netto)
Dostępność: Mała
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1330nm LC DDM SMF (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-C33-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C33-40 -SFP+ CWDM 10G 40km 1330nm LC DDM SMF (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 80,00 $ (brutto)
Price without tax 80,00 $ (netto)
Dostępność: Mała
Moduł optyczny  SFP+ 10G TX...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ 10G TX UTP 20m

Model LO-SP-10G-RJ
Moduł TX LightOptics LO-SP-10G- SFP+ 10G RJ45 TX UTP, przesyła informacje z prędkością do 10Gbps na odległość d0 20m.
Moduł SFP+ 10G ze złączem RJ45 zwany również Copper SFP+ (potocznie „miedziakiem” lub TX) to moduły z wejściem RJ45 (Registered Jack type 45 standard dla złącza miedzianego), który wpinamy do portu optycznegо SFP+. Moduł RJ45 znajduje zastosowanie w...
Price without tax 52,00 $ (brutto)
Price without tax 52,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Nowy
Moduł optyczny XFP BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP BIDI SM Tx1330nm/ Rx1270nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-XP-10G-3S2-20
Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-3S2-20 -XFP BIDI SM 1330nm/1270nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 20 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 44,00 $ (brutto)
Price without tax 44,00 $ (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Przełącznik...
Szybki podgląd

Przełącznik 5*10/100/1000Base-T RJ45

Model LO-GS-5GT
Przełącznik sieciowy 5-portowy Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps, 5x RJ45, 4 porty RJ45 10/100/1000Mbps i 1 port RJ45 10/100/1000Mbps Uplink
Dzięki przełącznikowi Gigabit Etherne LightOptics LO-GS-5GT możesz w prosty sposób rozbudować sieć o pięć kolejnych portów. Z wbudowaną funkcją Auto-MDI/MDI-X możesz wykorzystać każdy dowolny port jako Uplink. Automatyczne rozpoznawanie prędkości sieci...
Price without tax 16,00 $ (brutto)
Price without tax 16,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • Nowy
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1310nm/Rx1550nm LC SMF DDM 40km

Model LO-SF-1G-3S5-40L
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-3S5-40L -SFP BiDi 1.25Gbps Tx 1310nm / Rx 1550nm LC SMF DDM 40km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 40 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 7,00 $ (brutto)
Price without tax 7,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Patchcord  LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Singlemode G.657A1 Duplex, długość: 7m

Model LO-D-LCU-LCU-657A1-007
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 3,36 $ (brutto)
Price without tax 3,36 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • Nowy
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1310nm LC SMF DDM 40km

Model LO-SF-1G-5S3-40L
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-5S3-40L -SFP BiDi 1.25Gbps 1550nm Tx/1310nm LC SMF DDM 40km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 40 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 9,00 $ (brutto)
Price without tax 9,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Patchcord  LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Singlemode G.657A1 Duplex, długość: 10m

Model LO-D-LCU-LCU-657A1-010
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów.
Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 4,00 $ (brutto)
Price without tax 4,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • Nowy
2-kanałowy simplex OADM 2...
Szybki podgląd

2-kanałowy simplex OADM 2 CWDM kanały 1510-1530nm w obudowie ABS Box

Model LO-OES-020-SCA-5153-NB
2 kanałowy Simplex CWDM OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, długоść fali: 1510nm, 1530nm
Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania poszczególnych kanałów CWDM, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały....
Price without tax 45,00 $ (brutto)
Price without tax 45,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Moduł optyczny SFP CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP CWDM 1.25Gbps 1510nm LC DDM SMF 120km

Model LO-SF-1G-C51-120D
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-C51-120D -SFP CWDM 1.25Gbps 1510nm LC DDM SMF 120km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością dо 1,25 Gbps na оdległоść 120 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 57,00 $ (brutto)
Price without tax 57,00 $ (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Cyrkulator optyczny 1310nm...
Szybki podgląd

Cyrkulator optyczny 1310nm z złączami SC/APC, obudowa LGX

Model LO-CIR-010-SCA-1310-NL
3 Portowy Cyrkulator; Transmisja w dwóch kierunkach po jednym włóknie; 1310nm, Złącza SC/APC; Obudowa standard LGX;| Niskie straty wtrąceniowe; Wysoka izolacja i straty odbiciowe; Urządzenie pasywne
Optyczny 3 Portowy Cyrkulator LightOptics służy do transmitowania sygnałów w dwóch kierunkach po jednym włóknie. Dzięki takim cechom cyrkulator optyczny pozwala zaoszczędzić liczbę włókien potrzebnych do transmisji.
Price without tax 145,00 $ (brutto)
Price without tax 145,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord  SC/APC-SC/APC,...
Szybki podgląd

Patchcord SC/APC-SC/APC, Singlemode G.657A1 Simplex, długość: 2m

Model LO-S-SCA-SCA-657A1-002
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy simplexowy patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC / APC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 1,30 $ (brutto)
Price without tax 1,30 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 4 kanałowy LC/UPC LGX

Model LO-CMS-040-LCU-2733-NL
4 kanałowy Simplex Multiplekser CWDM, LGX z złączem LC/UPC, długość fali: 1270-1330nm
Multiplekser CWDM (MUX) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Zapewnia możliwość elastycznego zwiększania przepustowości istniejącej infrastruktury światłowodowej poprzez umożliwienie transmisji...
Price without tax 100,00 $ (brutto)
Price without tax 100,00 $ (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
!!! PROMOCJA nowa niższa...
Szybki podgląd

!!! PROMOCJA nowa niższa cena PoE Switch 8*10/100Base-T RJ45, 2*10/100/1000BaseT RJ45

Model LO-FS-8FT2GT-POE
Niezarzadzalny przełącznik Ethernet z portami 8 portami RJ45 POE 10/100Mbps oraz 2 portami 10/100/1000Mbps. Został zaprojektowany tak, aby zapewniać rozwiązanie komunikacyjne sieci Ethernet o wysokim stosunku wydajności do ceny. Zasilanie sieciowe, kabel zasilania w zestawie.
Niezarządzalny przełącznik Ethernet LO-FS-8FT2GT-POE z portami RJ45 8*10/100Mbps PoE i 2 portami 10/100/1000Mbps. Został zaprojektowany w celu spełnienia różnych potrzeb aplikacji i zapewnia rozwiązanie komunikacji sieci Ethernet o wysokim stosunku...
Price without tax 43,00 $ (brutto)
Price without tax 43,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord SC/APC-SC/APC,...
Szybki podgląd

Patchcord SC/APC-SC/APC, Singlemode G.657A1 Simplex, długość: 3m

Model LO-S-SCA-SCA-657A1-003
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy simplexowy patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC / APC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 1,38 $ (brutto)
Price without tax 1,38 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny