• Nowy
Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Multimode OM3 Duplex, długość:10m

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Multimode OM3 Duplex, długość:10m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-010
Price without tax 5,51 $ (netto)
Price without tax 5,51 $ (brutto)

Producent:

LightOptics
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów

Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu sieciowego do systemu okablowania strukturalnego

Parametry techniczne
Typ transmisji
Duplex
Długość [m]
10
Kolor
Aqua
Medium transmisyjne
MultiMode
Rodzaj włókna
OM3
Rodzaj złącz
LC/UPC-LC/UPC
Średnica kabla
2 mm
Rodzaj złącza A
LC/UPC
Rodzaj złącza B
LC/UPC

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.