Patchcord LC/UPC-SC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 2m

Model: LO-D-LCU-SCU-657A1-002
12,87 zł / netto 12,87 zł / brutto
Duża dostępność

Patchcord światłowodowy jednomodowy włókno G.657A1, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/UPC o długości 2m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

KOSZT DOSTAWY 14.99zł
GWARANCJA
SZYBKA WYSYŁKA w ciągu 24 godzin
Opis

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm, długości 2m. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/UPC. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu sieciowego do systemu okablowania strukturalnego.

Patchcord światłowodowy jednomodowy LCU - SCU

Patchcord światłowodowy jednomodowy, długości 2m, wykonany z włókna G.657A1 bardzo popularne włókno dedykowane są do transmisji w paśmie 1260-1625 nm i kompatybilne z bardzo popularnym standardowym włóknem jednomodowym typu G.652.D. Minimalna średnica gięcia włókna G.657A1 to 10mm. 2-żyłowy patchcord do transmisji duplexowej. Wyposażone w złącza optyczne typu: LC/UPC (proste, niebieskie) oraz SC/UPC (proste, niebieskie). Patchcord o żółtym kolorze płaszcza typu LSZH o grubości 2 mm. Posiadające certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS

 

patchcord LCU SCA SM.jpg

Zastosowanie

Służą do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu sieciowego do systemu okablowania strukturalnego, w systemach FTTx, CATV, sieciach pasywnych sieciach LAN, MAN, WAN.

Parchcordy świetnie sprawdzają się w łączeniu ze sobą urządzeń aktywnych takich jak np. moduły optyczne, przełączniki, routery, serwery, komputery i przełącznice, w celu przesyłania sygnałów optycznych na krótkich odcinkach.

 

Wsparcie

Zapewniamy fachowe doradztwo podczas zakupów w sklepie Fibermarkt. Pomagamy wybrać oraz wdrożyć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

 

 

Co wyróżnia patchcordy jednomodowe LightOptics?

  • Wykonane z włókna G657A1 o zmniejszonym promieniu gięcia bez wzrostu tłumienności.
  • Powtarzalność parametrów wykonania zapewniająca niezawodną pracę.
  • Niskie straty wtrąceniowe ≤0.20 dB
  • Wysokie straty odbiciowe ≥50 dB
  • Doskonała wytrzymałość mechaniczna, gwarantująca niezawodną pracę.
  • Złącza wysokiej jakości z ceramicznymi tulejami.
  • Powłoka LSZH gwarantująca niepalność.
  • Wieloletnie użytkowanie i dobre parametry transmisyjne.
  • Pracują w szerokim zakresie temperatur -10°C to +70°C
  • Posiadające certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS

 

Szczegóły Produktu

Arkusz danych

Medium transmisyjneSingleMode
Typ transmisjiDuplex
Długość [m]2
Rodzaj włóknaG657A1
Rodzaj złączLC/UPC-SC/UPC
Średnica kabla2 mm
Opinie(0)

Opinie

Tymczasowy brak opinii dla tego produktu.

Teraz oceniasz “Patchcord LC/UPC-SC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 2m”


.png .jpg .gif
Załączniki

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce.Polityka prywatności

Zaloguj

Fibermarkt logo

Koszyk

Twój koszyk jest pusty