• Nowy
Moduł optyczny QSFP28G 100Gbs ER4 1310nm LC DDM SM 40km SINGLE RATE DML+APD

Moduł optyczny QSFP28G 100Gbs ER4 1310nm LC DDM SM 40km SINGLE RATE DML+APD

Model LO-QSP28-100G-ER4
Price without tax 2 700,00 $ (netto)
Price without tax 2 700,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

NRZ

Szybka wysyłka

w ciągu DML  

LO-QSP28-100G-ER4 QSFP28G 100Gbs ER4 1310nm LC DDM SM 40km SINGLE RATE DML+APD

Moduł optyczny QSFP28 100G ER4

- Przepływność: SINGLE RATE 100Gb Ethernet

- Medium transmisyjne: SingleMode

- TX Wavelength: 1310 nm

- Typ złącza: LC/UPC

- Dystans: 40 km


Parametry techniczne
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
100 Gb
Typ modułu
Duplex (szare)
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ interfejsu
QSFP28
Medium transmisyjne
SingleMode
Długość fali TX
1310
Dystans
40 km
Sposób transmisji
Lan-WDM [1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14 nm]
Rodzaj modulacji
NRZ
Nadajnik
DML
Odbiornik
APD

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.