• -15%
  • Nowy
Przemysłowy przełącznik 4*10/100/1000Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP)

Przemysłowy przełącznik 4*10/100/1000Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-4GT2GF
Price without tax 339,15 zł (netto)
Price without tax 339,15 zł (brutto)

Producent:

LightOptics
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Mała
Koszt dostawy

12.19 zł

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Niezarządzalny przełącznik przemysłowy, 4 porty RJ45 10/100/1000Mbps oraz 2 port SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Switch sieciowy zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Switch industrial ma możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 12-48V DC.

Zasilanie napięciem stałym w zakresie: 12-48 VDC (wtykowy blok zaciskowy), nie zawiera zasilacza w komplecie. Proponowany zasilacz zewnętrzny: HDR-15-48


Przełącznik przemysłowy

Niezarządzalny przełącznik sieciowy LO-IGS-4GT1GF do pracy w warunkach przemysłowych. Posiada 4 porty RJ45 10/100/1000Mbps oraz 2 port SFP 1000Mbps. Na portach RJ45 wsparcie dla Auto-MDI-MDI-X. Zwarta i hermetyczna konstrukcja obudowy z klasą szczelności IP40 pozawala na stabilną pracę przełącznika w niekorzystnych warunkach przemysłowych. Szeroki zakres temperatury pracy od -40 do +85 ℃, pozwala na pracę urządzeń również w warunkach zewnętrznych. Możliwość montażu na szynie DIN. Zasilanie napięciem stałym w zakresie: 12-48 VDC (złącze śrubowe), nie zawiera zasilacza w komplecie.

Proponowany zasilacz zewnętrzny: HDR-15-48

Zastosowanie

  • wydłużenie dystansu transmisji po światłowodzie (do 120 km parametry wkładki SFP ZX+)
  • praca w trudnych warunkach przemysłowych, temperatura pracy od:-40 do +85 st. C; klasa szczelności IP40; redundantne zasilanie (złącze śrubowe)
  • zapewnienie komunikacji z odległymi lokalizacjami takim jak np.: hale produkcyjne i magazynowe, farmy wiatrowe, stacje energetyczne, ... 

switch przemysłowy 4xRJ45 + SFP.jpg

Niezawodna i stabilna praca

  • Zwiększona niezawodność i stabilna pracy przełącznika dzięki możliwości zastosowania dwóch redundantnych zasilaczy. W przypadku awarii jednego zasilacza lub przerwy w dostawie energii elektrycznej z jednego źródła, przełącznik będzie otrzymywał energię z drugiego zasilacza. Cały proces przepięcia zasilania nie wpływa na Twoją transmisję, nie powoduje przerwy w transmisji. Urządzenie informuje o poprawnym działaniu redundancji zasilania.
  • Zwarta monolityczna obudowa zwiększa pyłoszczelność urządzenia.
  • Hermetyczna konstrukcja obudowy z klasą szczelności IP40 pozawala na stabilną pracę przełącznika w niekorzystnych warunkach,
  • Ochrona przeciwprzepięciowa 6 kV zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami spowodowanymi możliwymi awariami sieci elektrycznej.
  • Zbudowany z komponentów charakteryzujących się wyższą jakością i niezawodnością, tak aby zapewniały wyższy współczynnik MTBF (Mean Time Between Failure). Eliminacja wentylatorów odznaczających się krótką żywotnością oraz zastosowanie pasywnego odprowadzenie ciepła dzięki specjalnie zaprojektowanej monolitycznej obudowie, dodatkowo zwiększa niezawodność przełącznika.
  • Świetnie odprowadza ciepło dzięki zastosowaniu obudowy w formie radiatora. Ten typ obudowy pozwolił na eliminację wentylatora do jego chłodzenia, a co za tym idzie zmniejszenie awaryjności oraz poboru mocy przełącznika.   
  • Wygodny montaż dzięki uchwytom na szynę DIN.

switch przemysłowy na DIN z radiatorem.jpg

Ekonomia pracy i wygodna instalacja

  • Dla Twojej wygody nie wymaga wstępnej konfiguracji i może działać zaraz po wyjęciu z pudełka w systemie zwanym Plug & Play.
  • Przełącznik może pracować jako urządzenie wolnostojące lub być zamontowany na szynie DIN.

 

Gwarancja i wsparcie

gwarancja 5 lat

Zapewniamy fachowe doradztwo podczas zakupów w sklepie Fibermarkt. Pomagamy wybrać oraz wdrożyć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Przełączniki przemysłowe LightOptics objęte są 5 letnią gwarancją.

 



Co wyróżnia przełącznik przemysłowy LO-IGS-4GT2GF

  • kompaktowe rozmiary - mały switch (L×W×H): 128mm×115mm× 33mm
  • autonegocjacja prędkości na portach RJ45 10/100/1000Mbps
  • redundancja zasilania,
  • wskaźniki LED do monitorowania zasilania i połączenia
  • sygnalizacja zaniku zasilania,
  • obsługa wszystkich modułów SFP zgodnych z MSA (Multi-Source Agreement)
  • wysoka niezawodność, zwarta monolityczna obudowa, brak wentylatorów
  • pasywne odprowadzenie ciepła,
  • zakres pracy od -40 ℃ do 85 ℃,
  • ochrona przeciwprzepięciowa 6 kV
  • ochrona PE – gwarancja uziemienia poprzez szynę DIN
  • niski pobór mocy max 15W
  • stopień ochrony IP40
  • przystosowany do montażu na szynie DIN
  • napięcie zasilania: 12-48 VDC złącze śrubowe
  • kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) zgodna z kategorią 4. 

 


Parametry techniczne
Ilość interfejsów
2
4
Rodzaj zasilania
12-48V DC
Rodzaj zarządzania
Unmanaged
Temperatura pracy
-40|85
Stopień ochrony
IP40
Rodzaj obudowy
steel box
Wsparcie PoE
No
Wilgotność względna
5|90
Rodzaj montażu
TH35 DIN rail
Prędkość portu (klient)
10/100/1000 Mb/s
Powiązane

Zobacz także

Przemysłowy przełacznik POE...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełacznik POE 4*10/100/1000Base-T RJ45, 1*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-4GT1GF-POE

Przełącznik przemysłowy, 4 porty POE RJ45 10/100/1000Mbps oraz 1 port SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 48-57V DC.

Zasilanie napięciem stałym 48 VDC (wtykowy blok zaciskowy), nie zawiera zasilacza w komplecie.

Niezarządzalny przełącznik przemysłowy, 4 porty POE RJ45 10/100/1000Mbps oraz 1 port SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne...
Regular price with tax 553,39 zł Price without tax 470,38 zł (brutto)
Regular price without tax 553,39 zł Price without tax 470,38 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -15%
  • -15%
Przemysłowy przełącznik...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełącznik 4*10/100/1000Base-T RJ45, 1*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-4GT1GF

Niezarządzalny przełącznik przemysłowy, 4 porty RJ45 10/100/1000Mbps oraz 1 port SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Switch sieciowy zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Switch industrial ma możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 12-48V DC.

Zasilanie napięciem stałym w zakresie: 12-48 VDC (wtykowy blok zaciskowy), nie zawiera zasilacza w komplecie. Proponowany zasilacz zewnętrzny: HDR-15-48

Przełącznik przemysłowy Niezarządzalny przełącznik sieciowy LO-IGS-4GT1GF do pracy w warunkach przemysłowych. Posiada   4 porty RJ45 10/100/1000Mbps oraz 1 port SFP 1000Mbps.  Na portach RJ45 wsparcie dla Auto-MDI-MDI-X.  Zwarta i hermetyczna...
Regular price with tax 470,40 zł Price without tax 399,84 zł (brutto)
Regular price without tax 470,40 zł Price without tax 399,84 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -15%
  • -15%
LO-SF-1G-LXI -SFP 1.25Gbps...
Szybki podgląd

LO-SF-1G-LXI -SFP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km, industrial ver. (-40+85)

Model LO-SF-1G-LXI

Moduł optyczny SFP LX wersja industrial - LighOptics model LO-SF-1G-LXI - jednomodowa wkładka SFP typu LX przemysłowy (-40 +85C) współpracuje ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po dwóch włóknach), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km. Nadajnik TX 1310nm, złącze optyczna LC/UPC duplex. Wkładka zgodna z MSA. Współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego.

Zamiennik m.in dla: Cisco GLC-LX-SM-RGD, Juniper SRX-SFP-1GE-LX, Alcatel  iSFP-GIG-LX, Moxa SFP-1GLXLC-T, Hirschmann SFP-FAST-SM EEC

#SFP LX Temp. #SFP LX Industrial #

Moduł optyczny SFP LX przemysłowy Moduł SFP LX industrial przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 20 km. Pracuje na długości fali TX 1310 nm, posiada...
Price without tax 39,90 zł (brutto)
Price without tax 39,90 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.