SFP 1000Base-LX 1.25Gbps 1310nm LC DDM SMF 20km temp. pracy -40+85

Model: LO-SF-1G-LXI
47,03 zł / netto 47,03 zł / brutto
Duża dostępność

Moduł optyczny SFP LX wersja industrial - LighOptics model LO-SF-1G-LXI - jednomodowa wkładka SFP typu LX przemysłowy (-40 +85C) współpracuje ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po dwóch włóknach), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km. Nadajnik TX 1310nm, złącze optyczna LC/UPC duplex. Wkładka zgodna z MSA. Współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego.

Zamiennik m.in dla: Cisco GLC-LX-SM-RGD, Juniper SRX-SFP-1GE-LX, Alcatel  iSFP-GIG-LX, Moxa SFP-1GLXLC-T, Hirschmann SFP-FAST-SM EEC

#SFP LX Temp. #SFP LX Industrial #

Kompatybilność
Wybierz producenta urządzenia, w którym będą instalowane wkładki.

KOSZT DOSTAWY 14.99zł
GWARANCJA 24miesiące
SZYBKA WYSYŁKA w ciągu 24 godzin
Opis

Moduł optyczny SFP LX przemysłowy

Moduł SFP LX industrial przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 20 km. Pracuje na długości fali TX 1310 nm, posiada typ złącze optyczne LC/UPC duplex. Dostosowany do pracy w warunkach przemysłowych i ekstremalnych temperaturach od -40 do +85 stopni C.

Przewagą modułów SFP od LightOptics jest ich kompatybilność. Współpracują z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego

 

Zastosowanie

Wkładki LightOptics stabilnie pracują w rozszerzonym zakresie temperaturowym od -40 do +85 stopni Celsjusza w urządzeniach takich jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer, większości producentów dostępnych na rynku, dzięki nieustannie rozwijanej kompatybilność, która dostosowywana jest do nowych pojawiających się na rynku urządzeń oraz zmieniających się softów.   

Moduły SFP LX od LightOptics są uniwersalne, pracują niezawodnie na odległości nawet 20 km, ale również na bardzo krótkich linkach. Możesz je spiąć nawet 1m patchcordem bez obawy przed uszkodzeniem lasera wkładki dzięki odpowiednio zaprojektowanej diodzie odbiorczej.

 

Koniec problemów z wykrywaniem wkładek

Inwestując w moduły optyczne SFP LightOptics zyskujesz ponieważ: 

  • Dostaniesz kompatybilny zamiennik, a więc wkładkę bezproblemowo wykrywaną przez Twój przełącznik, konwerter, serwer, router.
  • Model ten szczególnie wyróżnia powtarzalność wykonania np. płytki PCB, co przekłada się na powtarzalną kompatybilność. Wkładka z przed roku jak i ta zakupiona wczoraj działają i są tak samo identyfikowane w Twoim urządzeniu.
  • Dostaniesz stabilnie pracujący w konsekwencji nie przegrzewający się zamiennik modułu optycznego.
  • Dodatkowo otrzymasz narzędzie do kontroli nad swoją siecią. Wbudowany moduł diagnostyki DDM dzięki czemu będziesz w czasie rzeczywistym monitorować parametry pracy modułu optycznego takie jak: moc optyczna wyjściowa i wejściowa, temperatura pracy, napięcie, natężenie.

Moduły optyczne LightOptics to świetne zamienniki modułów optycznych, łączące w sobie jakość i rozsądną cenę o parametrach technicznych analogicznych do oryginałów zgodne z obowiązującymi standardami. Wyprodukowane według specyfikacji MSA (Multi-Source Agreement) spełniają również wszelkie wymagania elektryczne i elektromagnetyczne. 

 

Niezwodne zamienniki o sprawdzonej jakość

Wysoka jakość i powtarzalność, dla stabilnej pracy Twojej sieci, dzięki niezawodności wkładek, sprawdzanej przez inżynierów w naszym laboratorium. Na kompatybilność wkładki wpływa nie tylko sposób jej zaprogramowania, ale również powtarzalność wykonania dlatego przed wprowadzeniem urządzeń do sprzedaży nasi inżynierowie poddają je rygorystycznym testom i analizom (badają czystość czoła diody i lasera, powtarzalność wykonania płytek PCB, przeprowadzają testy wytrzymałościowe itd.). Sprawdzają również możliwości wprowadzania zmian konfiguracyjnych mających za zadanie dostosowanie modułów optycznych do współpracy z różnymi urządzeniami sieciowymi.

Stabilnie pracują w urządzeniach takich jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer, większości producentów dostępnych na rynku, dzięki nieustannie rozwijanej kompatybilności, która dostosowywana jest do nowych pojawiających się na rynku urządzeń oraz zmieniających się softów.

 

Model LO-SF-1G-LXI to zamiennik m.in dla

  • EXTREME NETWORKS  10052H
  • ALCATEL   iSFP-GIG-LX
  • ALCATEL   SFP-GIG-LX
  • HP   JD119A
  • CISCO   SFP-GE-L
  • ... 

Diagnostyka Twojej siecidiagnostyka wkładek.jpg

Wbudowany moduł diagnostyki DDM pozwoli Ci na monitorowanie w czasie rzeczywistym parametrów pracy SFP takich jak: moc optyczna wyjściowa i wejściowa, temperatura pracy, napięcie, natężenie, a Ty bez dodatkowych urządzeń pomiarowych masz podstawową kontrolę nad swoją siecią, szybciej diagnozujesz problemy z siecią optyczną i zapobiegniesz awariom.

Aby móc skorzystać z możliwości DDM, zarówno wkładka jak i urządzenie musi obsługiwać funkcję DDM zwaną również DOM, (niemal wszystkie urządzenia zarządzalne wspierają tą funkcjonalność).

 

Gwarancja i wsparcie

Zastanawiasz się jaki model wkładki wybrać i czy będzie współpracować z Twoim urządzeniem - skontaktuj się z nami - pomożemy Ci wybrać oraz wdrożyć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. 

wkładki z gwarancjąPomagamy w doborze wkładek, nie musisz tracić czasu na analizowanie parametrów wkładki, inżynier sprzedaży dobierze idealnie pasujący do Twojego urządzenia model wkładki, który przed wysyłką do Ciebie zostanie odpowiednio zaprogramowany w dziale technicznym. 

Wybierz wygodną dla siebie formę kontaktu - zadzwoń, napisz maila lub zapytaj o produkt korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej na stronie.

Moduły Optyczne SFP objęte są pełną 24 miesięczną gwarancją.

 

 

Podstawowe parametry

Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-LXI -SFP 1.25Gbps 1310nm LC SMF DDM 20km to:

informacja o kompatybilności wkładki.jpg

  • Przystosowany do pracy w ekstremalnych warunkach temperaturowych od -45 do + 85 st. C,
  • transceiver przeznaczony jest do transmisji poprzez światłowód jednomodowy (transmisja typu „duplex” po dwóch włóknach),
  • moduł SFP, który przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps
  • uniwersalny moduł, pracujący niezawodnie na odległości nawet 20 km, ale również na bardzo krótkich 1m linkach, bez obawy przed uszkodzeniem lasera wkładki, dzięki odpowiednio zaprojektowanej diodzie odbiorczej,
  • moduł światłowodowy współpracujący z urządzeniami wiodących producentów sprzętu sieciowego, do budowy stabilnych systemów, dzięki stale rozwijanej i aktualizowanej przez dział techniczny kompatybilności z nowymi urządzeniami i zmieniającymi się softami.
  • wysoka jakość i powtarzalność, dla stabilnej pracy Twojej sieci, dzięki niezawodności wkładek, sprawdzanej przez inżynierów w naszym laboratorium
  • moduły optyczne produkowane według specyfikacji MSA (Multi-Source Agreement) stabilnie pracują w całym zakresie temperatur, są odporne na zakłócenia elektromagnetyczne,
  • personalizacja – moduł  dostosowany do Twojego urządzenia/urządzeń aby ułatwić Ci instalację i identyfikacje przed wysyłką konfigurujemy/programujemy moduł optyczny i umieszczamy na nim dodatkową etykietę z nazwą producenta do jakiego jest dostosowany.

 

 

Wkładki do samodzielnego zaprogramowanie dzięki programatorowi LightBoard

Programator wkładek modułów optycznych.jpg

Programuj wkładki LightOptics, gdy tego potrzebujesz i przeprogramuj gdy zmienisz model przełącznika, w dowolnym miejscu i czasie. Tak programatorem LightBoard tak można!

Dzięki prostemu w obsłudze mobilnemu programatorowi LihgtBoard od LightOptics samodzielne zaprogramujesz transcivery LightOptics dostosowując je do urządzeń większości producentów dostępnych na rynku w ciągu minuty!

Co ważne, programator pozwala również na swobodne przeprogramowanie już używanych modułów LightOptics nadając im drugie życie. Dzięki temu możesz ograniczyć swoje zapasy magazynowe, zachowując dużą elastyczność współpracy z urządzeniami wielu marek.

LightBoard obsługuje wszystkie moduły LightOptics: SFP, SFP+, XFP, QSFP+ 40G, QSFP28 100G. Urządzenie działa w „chmurze”, dzięki czemu jest na bieżąco aktualizowane o nowe wersje sprzętu, nowe interfejsy, a więc nie wymaga ciągłego update’u. Przeznaczony jest do programowania tylko modułów producenta LightOptics.
Szczegóły Produktu

Arkusz danych

Przepływność1.25 Gb
Dystans20 km
Medium transmisyjneSingleMode
Typ interfejsuSFP
Długość fali TX1310
Typ złączaLC/UPC
Temperatura pracy-40|85
Typ transmisjiDuplex
Typ modułuDuplex
Kompatybilność 10052H,iSFP-GIG-LX,JD119A,SFP-GE-L,SFP-GIG-LX,v30913-s26-a2
Sposób transmisji1310 nm
NadajnikFP
OdbiornikPIN
Opinie(0)

Opinie

Tymczasowy brak opinii dla tego produktu.

Teraz oceniasz “SFP 1000Base-LX 1.25Gbps 1310nm LC DDM SMF 20km temp. pracy -40+85”


.png .jpg .gif

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce.Polityka prywatności

Zaloguj

Fibermarkt logo

Koszyk

Twój koszyk jest pusty