SFP 1.25Gbps ZX 1550nm LC DDM SMF 80km temperatura pracy: -40+85C

Model: LO-SF-1G-ZXI
222,75 zł / netto 222,75 zł / brutto
Na zamówienie
Kompatybilność
Wybierz producenta urządzenia, w którym będą instalowane wkładki.

KOSZT DOSTAWY 14.99zł
GWARANCJA 24miesiące
SZYBKA WYSYŁKA w ciągu 24 godzin
Szczegóły Produktu

Arkusz danych

Przepływność1.25 Gb
Dystans80 km
Medium transmisyjneSingleMode
Typ interfejsuSFP
Długość fali TX1550
Typ złączaLC/UPC
Temperatura pracy-40|85
Typ transmisjiDuplex
Typ modułuDuplex
Opinie(0)

Opinie

Tymczasowy brak opinii dla tego produktu.

Teraz oceniasz “SFP 1.25Gbps ZX 1550nm LC DDM SMF 80km temperatura pracy: -40+85C”


.png .jpg .gif

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce.Polityka prywatności

Zaloguj

Fibermarkt logo

Koszyk

Twój koszyk jest pusty