Napájecí zdroj 240W- Meanwell SDR-240-48, vstup230V AC, výstup DC, výkon 240W (0~5A), -25? +70?, DIN
Model
SDR-240-48
Skladem: 0
Na objednávku (4–6 týdnů)
Průmyslový napájecí zdroj, vhodný pro montáž na lištu DIN, vstupní napájení 230V AC, výstupní napájení 48V DC, výkon 240W (0~5A), -25? +70?, DIN
10 LAT
10 LET zkušeností
ZWROT do 14 dni
SNADNÁ VRÁCENÍ také pro B2B
Záruka 24 měsíců
Více informací
ModelSDR-240-48
Záruka24 měsíců
Provozní teplota-25+70 C
Napájení88÷264VAC, 124÷370VDC
Napište svůj vlastní komentář
Aktuálně hodnotíte:Napájecí zdroj 240W- Meanwell SDR-240-48, vstup230V AC, výstup DC, výkon 240W (0~5A), -25? +70?, DIN