• -15%
Adapter SM SC/APC, duplex, ceramic sleeve, transparent dust cap

Adapter SM SC/APC, duplex, ceramic sleeve, transparent dust cap

Model AD-SM-SCA-DX
Price without tax 2,87 zł (netto)
Price without tax 2,87 zł (brutto)
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

12.19 zł

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Adapter 2xSC APC jednomodowy z ceramiczna tuleją i przezroczystą osłona przeciwpyłową


Adapter SC/APC duplex jednomodowy z ceramiczną tuleją i przezroczystą osłona przeciwpyłową


Parametry techniczne
Medium transmisyjne
SingleMode
Typ transmisji
Duplex
Typ złącza
SC/APC

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.