Demultipleksery

Shop By
Opcje zakupów
Multiplexer Type
Oglądać jako Siatka Wykaz

7 Pozycje

Rosnąco
na stronę

Opis technologii CWDM

Multipleksowanie CWDM jest techniką, w której różne długości fali światła są multipleksowane razem i transportowane przez jedno włókno lub przez parę włókien światłowodów jednomodowych, a następnie demultipleksowane na drugim końcu, z powrotem do ich pierwotnych długości fali.

Opiera się na technologii filtrów pasmowych (BPF) i działa w odstępach między kanałami 20 nm zgodnie z CWDM ITU Grid, o długościach fali od 1270 nm do 1610 nm.

Jest urządzeniem całkowicie pasywnym całkowicie pozbawionymi zasilania, co oznacza, dzięki czemu mają dużo większą wytrzymałość i niezawodność od ich aktywnych odpowiedników.

Przeznaczone do ekonomicznych aplikacji sieciowych CWDM.

Ogólna charakterystyka Demultiplexerów LightOptics

LightOptics oferuje serię standardowych i kastomizowanych modułów w wykonaniu obudowy ABS, LGX lub 19-calowy 1U rack, aby w pełni spełnić wymagania dotyczące konfiguracji portów, długości fali pracy i rodzaju montażu.

Demultiplexery simplex cwdm:

- pracują w oparciu o jedno włókno

- odpowiadają za multipleksację (łącznie) oraz demultipleksację (rozdzielenie) różnych długości fal,

- pracują w parze z multiplexeram

- ze złączami SC/APC,

- model 8 kanałowy pracuje w zakresie fal od 1470 do 1610nm - pozwala na uruchomienie 4 transmisji duplex po jednym włóknie

- model 18 kanałowy posiadający wszystkie długości fal z zakresu CWDM 1270nm do 1610nm pozwala na uruchomienie 9 transmisji duplex po 1 włóknie

- model 4 kanałowy pracujący w zakresie fal od 1270nm do 1330nm - pozwala na uruchomienie 2 transmisji duplex po jednym włóknie