PROMOCJE

Widok
Adapter SM SC/APC, simplex,...
Szybki podgląd

Adapter SM SC/APC, simplex, ceramic sleeve, transparent cover

Model AD-SM-SCA-SX

Adapter 1xSC APC jednomodowy z ceramiczna tuleją i przezroczystą osłona przeciwpyłową

Adapter SC/APC duplex jednomodowy z ceramiczną tuleją i przezroczystą osłona przeciwpyłową
Regular price with tax 2,03 zł Price without tax 1,72 zł (brutto)
Regular price without tax 2,03 zł Price without tax 1,72 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: GBCPhotonics
  • Stan magazynowy: Na zamówienie
  • -15%
  • -15%
  • Nowy
Adapter SM SC/UPC, simplex,...
Szybki podgląd

Adapter SM SC/UPC, simplex, ceramic sleeve

Model AD-SM-SCU-SX

Adapter SC/UPC jednomodowy simplex 1 x SC/UPC z ceramiczną tuleją i czarną osłoną przeciwpyłową.

Regular price with tax 2,34 zł Price without tax 1,99 zł (brutto)
Regular price without tax 2,34 zł Price without tax 1,99 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: GBCPhotonics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -15%
  • -15%
Adapter SM SC/APC, duplex,...
Szybki podgląd

Adapter SM SC/APC, duplex, ceramic sleeve, transparent dust cap

Model AD-SM-SCA-DX

Adapter 2xSC APC jednomodowy z ceramiczna tuleją i przezroczystą osłona przeciwpyłową

Adapter SC/APC duplex jednomodowy z ceramiczną tuleją i przezroczystą osłona przeciwpyłową
Regular price with tax 3,38 zł Price without tax 2,87 zł (brutto)
Regular price without tax 3,38 zł Price without tax 2,87 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: GBCPhotonics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -15%
  • -15%
Adapter SM LC/UPC, duplex,...
Szybki podgląd

Adapter SM LC/UPC, duplex, ceramic sleeve

Model AD-SM-LCU-DX

Adapter LC/UPC duplex (2xLC) jednomodowy z ceramiczną tuleją

Regular price with tax 3,65 zł Price without tax 3,10 zł (brutto)
Regular price without tax 3,65 zł Price without tax 3,10 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: GBCPhotonics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -15%
  • -15%
Adapter OM4 LC/UPC ,duplex,...
Szybki podgląd

Adapter OM4 LC/UPC ,duplex, ceramic sleeve

Model AD-M4-LCU-DX

Adapter LC/UPC duplex (2xLC) wielomodowy OM4 z ceramiczną tuleją

Regular price with tax 4,73 zł Price without tax 4,02 zł (brutto)
Regular price without tax 4,73 zł Price without tax 4,02 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: GBCPhotonics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -15%
  • -15%
Moduł optyczny QSFP+ 40G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny QSFP+ 40G SR4 850nm MPO DDM MM 150m

Model LO-QSP-40G-SR4

Wkładka 40GBASE-SR4 LO-QSP-40G-SR4 -QSFP+ SR4 40Gbs 850nm MPO DDM MMF 150m współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), pracuje na fali dł.850 nm, przesyłając dane z prędkością do 40 Gbps Ethernet na odległość 150 m. Złącze optyczne MPO 12. Wkładka zgodna ze specyfikacją MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Zamiennik m.in. dla: CISCO 40GBASE-SR4, ARISTA QSFP-40G-SR4, Alcatel-Lucent QSFP-40G-SR, Ciena QSFP-SR4, EXTREME 40GB-SR4-QSFP, Check Point CPAC-TR-40SR-SSM160-QSFP, D-LINK DEM-QX01Q-SR4, EDGE OPTICS ET6401-SR4, Fortinet FG-TRAN-QSFP+SR, HPE H3C JG325A, Huawei QSFP-40G-SR4, INTEL E40GQSFPSR, JUNIPER QSFPP-40GBASE-SR4, IBM Lenovo 00D9865, MELLANOX MC2210411-SR4, MikroTik Q+85DMTP150D, ..... 

Moduł optyczny QSFP28 SR4 Transceiver QSPF+ 40Gbs SR4 współpracujący ze światłowodem wielomodowym MMF (transmisja typu "duplex"), pracuje w oparciu o 4 lasery 850 nm 10 Gbps, przesyłając dane z prędkością 40 Gbps na odległоść 150m. Posiada...
Regular price with tax 198,00 zł Price without tax 192,06 zł (brutto)
Regular price without tax 198,00 zł Price without tax 192,06 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
  • -3%
  • -3%
Przemysłowy przełacznik POE...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełacznik POE 2*10/100/1000Base-T RJ45, 1*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-2GT1GF-POE

Przełącznik przemysłowy POE niezarządzalny, 2 porty RJ45 10/100/1000Mbps POE/POE+ oraz 1 port SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 48-57V DC. Doskonale sprawdza się również w roli przemysłowego media konwertera RJ45 na SFP, którym jednocześnie możesz zasilić urządzenie po skrętce, dzięki wsparciu POE oraz POE+.

Zasilanie napięciem stałym 48 VDC (wtykowy blok zaciskowy), nie zawiera zasilacza w komplecie. Proponowany zasilacz zewnętrzny: SDR-75-48

Przełącznik przemysłowy POE/POE+ Niezarządzalny przełącznik sieciowy POE model LO-IGS-2GT1GF-POE zaprojektowany do pracy w warunkach przemysłowych. Posiada 2 porty RJ45 10/100/1000 Mbps POE/POE+ oraz 1 port optyczny SFP 1000 Mbps . Na portach...
Regular price with tax 533,66 zł Price without tax 453,61 zł (brutto)
Regular price without tax 533,66 zł Price without tax 453,61 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -15%
  • -15%
Przemysłowy przełącznik...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełącznik 4*10/100/1000Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-4GT2GF

Niezarządzalny przełącznik przemysłowy, 4 porty RJ45 10/100/1000Mbps oraz 2 port SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Switch sieciowy zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Switch industrial ma możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 12-48V DC.

Zasilanie napięciem stałym w zakresie: 12-48 VDC (wtykowy blok zaciskowy), nie zawiera zasilacza w komplecie. Proponowany zasilacz zewnętrzny: HDR-15-48

Przełącznik przemysłowy Niezarządzalny przełącznik sieciowy LO-IGS-4GT1GF do pracy w warunkach przemysłowych. Posiada   4 porty RJ45 10/100/1000Mbps oraz 2 port SFP 1000Mbps.  Na portach RJ45 wsparcie dla Auto-MDI-MDI-X.  Zwarta i hermetyczna...
Regular price with tax 539,60 zł Price without tax 458,66 zł (brutto)
Regular price without tax 539,60 zł Price without tax 458,66 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -15%
  • -15%
Przemysłowy przełącznik...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełącznik 2*10/100/1000Base-T RJ45, 1*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-2GT1GF

Przełącznik przemysłowy niezarządzalny, 2 porty RJ45 10/100/1000Mbps oraz 1 port SFP 1000Mbps. Mały switch zewnętrzny/konwerter zewnętrzny przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Switch sieciowy zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C. Montaż na szynę DIN. Switch industrial ma możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 12-48V DC. Doskonale sprawdzi się również w roli przemysłowego konwertera RJ45 na SFP.

Zasilanie napięciem stałym w zakresie: 12-48 VDC (wtykowy blok zaciskowy), nie zawiera zasilacza w komplecie, Proponowany zasilacz zewnętrzny: HDR-15-48

Przełącznik przemysłowy Niezarządzalny przełącznik sieciowy LO-IGS-2GT1GF zaprojektowany do pracy w warunkach przemysłowych. Posiada 2 porty RJ45 10/100/1000 Mbps oraz 1 port optyczny SFP 1000 Mbps . Na portach RJ45 wsparcie dla Auto-MDI-MDI-X....
Regular price with tax 551,43 zł Price without tax 468,72 zł (brutto)
Regular price without tax 551,43 zł Price without tax 468,72 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -15%
  • -15%
Przemysłowy przełącznik PoE...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełącznik PoE Switch 4*10/100/1000Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-4GT2GF-POE

Przełącznik przemysłowy, 4 porty POE RJ45 10/100/1000Mbps oraz 2 port SFP 1000Mbps. Mały switch zewnętrzny przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 48-57V DC.

Zasilanie napięciem stałym 48 VDC (wtykowy blok zaciskowy), nie zawiera zasilacza w komplecie. Przykładowy zasilacz zewnętrzny: SDR-120-48 (120W), SDR-240-48 (240W)

Niezarządzalny przełącznik przemysłowy, 4 porty POE RJ45 10/100/1000Mbps oraz 2 port SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne...
Regular price with tax 681,89 zł Price without tax 579,60 zł (brutto)
Regular price without tax 681,89 zł Price without tax 579,60 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -15%
  • -15%
Przemysłowy przełacznik POE...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełacznik POE 8*10/100/1000Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-8GT2GF-POE

Niezarządzalny przełącznik przemysłowy, 8 portów POE RJ45 10/100/1000Mbps oraz 2 porty SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 48-57V DC.

Zasilanie napięciem stałym 48 VDC (wtykowy blok zaciskowy), nie zawiera zasilacza w komplecie.

Niezarządzalny przełącznik przemysłowy,  8 portów POE RJ45 10/100/1000Mbps oraz 2 porty SFP 1000Mbps . Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne...
Regular price with tax 1 008,00 zł Price without tax 856,80 zł (brutto)
Regular price without tax 1 008,00 zł Price without tax 856,80 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Na zamówienie
  • -15%
  • -15%
Zarządzalny przełącznik...
Szybki podgląd

Zarządzalny przełącznik przemysłowy HiPoE Switch 8*10/100/1000Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-M8GT2GF-HPOE

Zarządzalny przełącznik przemysłowy HiPoE Switch 8*10/100/1000Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP). Obsługa 8 portów PoE ze standardem:
- IEEE 802.3af PoE(15,4W) i IEEE 802.3at PoE+(30W) dla portów od 1 do 8
- 2 porty IEEE 802.3bt PoE++(90W) dla portów 1 i 2

Zasilanie napięciem stałym w zakresie: 12-57 VDC (wtykowy blok zaciskowy), nie zawiera zasilacza w komplecie.

Zarządzalny switch przemysłowy z obsługą PoE Zarządzalny przełącznik przemysłowy HiPoE Switch 8*10/100/1000Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP). Zarządzanie przez CLI, WEB oraz TELNET. Prosty interfejs WEB zapewniający łatwa konfigurację i...
Regular price with tax 1 517,94 zł Price without tax 1 290,25 zł (brutto)
Regular price without tax 1 517,94 zł Price without tax 1 290,25 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Na zamówienie
  • -15%
  • -15%