Promocje

Widok
Moduł optyczny QSFP+ 40G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny QSFP+ 40G SR4 850nm MPO DDM MM 150m

Model LO-QSP-40G-SR4

Moduł optyczny LightOptics LO-QSP-40G-SR4 -QSFP+ 40G SR4 850nm MPO DDM MM 150m współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 40 Gbps na odległоść 150m.

Moduł optyczny LightOptics LO-QSP-40G-SR4 -QSFP+ 40G SR4 850nm MPO DDM MM 150m współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 40 Gbps na odległоść 150m.
Regular price with tax 176,00 zł Price without tax 170,72 zł (brutto)
Regular price without tax 176,00 zł Price without tax 170,72 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
  • -3%
  • -3%
Przemysłowy przełącznik...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełącznik 2*10/100/1000Base-T RJ45, 1*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-2GT1GF

Przełącznik przemysłowy, 2 porty RJ45 10/100/1000Mbps oraz 1 port SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C. Montaż na szynę DIN. Możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 12-48V DC. Doskonale sprawdzi się również w roli przemysłowego konwertera RJ45 na SFP.

Przełącznik przemysłowy Przełącznik sieciowy LO-IGS-2GT1GF zaprojektowany do pracy w warunkach przemysłowych. Posiada 2 porty RJ45 10/100/1000 Mbps oraz 1 port optyczny SFP 1000 Mbps . Na portach RJ45 wsparcie dla Auto-MDI-MDI-X. Świetnie...
Regular price with tax 342,00 zł Price without tax 335,16 zł (brutto)
Regular price without tax 342,00 zł Price without tax 335,16 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -2%
  • -2%
Przemysłowy przełącznik...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełącznik 4*10/100/1000Base-T RJ45, 1*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-4GT1GF

Przełącznik przemysłowy, 4 porty RJ45 10/100/1000Mbps oraz 1 port SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 12-48V DC.

Regular price with tax 388,56 zł Price without tax 380,79 zł (brutto)
Regular price without tax 388,56 zł Price without tax 380,79 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -2%
  • -2%
Przemysłowy przełacznik POE...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełacznik POE 2*10/100/1000Base-T RJ45, 1*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-2GT1GF-POE
Przełącznik przemysłowy, 2 porty POE RJ45 10/100/1000Mbps oraz 1 port SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 48-57V DC.
Regular price with tax 411,60 zł Price without tax 403,37 zł (brutto)
Regular price without tax 411,60 zł Price without tax 403,37 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -2%
  • -2%
Przemysłowy przełacznik POE...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełacznik POE 4*10/100/1000Base-T RJ45, 1*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-4GT1GF-POE
Przełącznik przemysłowy, 4 porty POE RJ45 10/100/1000Mbps oraz 1 port SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 48-57V DC.
Regular price with tax 457,16 zł Price without tax 448,02 zł (brutto)
Regular price without tax 457,16 zł Price without tax 448,02 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
  • -2%
  • -2%
Przemysłowy przełacznik POE...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełacznik POE 8*10/100Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IFS-8FT2GF-POE
Przełącznik przemysłowy, 8 portów POE RJ45 10/100Mbps oraz 2 porty SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 48-57V DC.
Regular price with tax 635,44 zł Price without tax 622,73 zł (brutto)
Regular price without tax 635,44 zł Price without tax 622,73 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Na zamówienie
  • -2%
  • -2%
Przemysłowy przełacznik POE...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełacznik POE 8*10/100/1000Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-8GT2GF-POE

Przełącznik przemysłowy, 8 portów POE RJ45 10/100/1000Mbps oraz 2 porty SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 48-57V DC.

Regular price with tax 800,00 zł Price without tax 784,00 zł (brutto)
Regular price without tax 800,00 zł Price without tax 784,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -2%
  • -2%
Zarządzalny przełącznik...
Szybki podgląd

Zarządzalny przełącznik przemysłowy HiPoE Switch 8*10/100/1000Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-M8GT2GF-HPOE

Zarządzalny przełącznik przemysłowy HiPoE Switch 8*10/100/1000Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP). Obsługa 8 portów PoE ze standardem:
- IEEE 802.3af PoE(15,4W) i IEEE 802.3at PoE+(30W) dla portów od 1 do 8
- 2 porty IEEE 802.3bt PoE++(90W) dla portów 1 i 2

Zasilanie napięciem stałym w zakresie: 12-57 VDC (wtykowy blok zaciskowy), nie zawiera zasilacza w komplecie.

Zarządzalny switch przemysłowy z obsługą PoE LightOptics posiada w ofercie zarządzalne przełączniki z obsługą PoE, PoE+ oraz PoE++. Urządzenie ma zabudowane 8 portów 10/100/1000Mbps PoE i 2 porty 1000Mbps SFP, przeznaczony do łączności z...
Regular price with tax 1 074,28 zł Price without tax 1 052,79 zł (brutto)
Regular price without tax 1 074,28 zł Price without tax 1 052,79 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Na zamówienie
  • -2%
  • -2%
Moduł optyczny QSPF28...
Szybki podgląd

Moduł optyczny QSPF28 100Gbs LR4 1310nm LC DDM SM 10km SINGLE RATE DML+PIN

Model LO-QSP28-LR4-10

Moduł optycznyLightoptics LO-QSP28-LR4-10 -QSFP28 100Gbs LR4 1310nm LC DDM SM 10km SINGLE RATE DML+PIN współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 103,1 Gbps na odległość 10 km.

Moduł optycznyLightoptics LO-QSP28-LR4-10 -QSFP28 100Gbs LR4 1310nm LC DDM SM 10km SINGLE RATE DML+PIN współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 103,1 Gbps na odległość 10 km.
Regular price with tax 2 120,00 zł Price without tax 1 992,80 zł (brutto)
Regular price without tax 2 120,00 zł Price without tax 1 992,80 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
  • -6%
  • -6%
Moduł optyczny QSFP28G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny QSFP28G 100Gbs ER4 1310nm LC DDM SM 40km SINGLE RATE DML+APD

Model LO-QSP28-ER4-30

LO-QSP28-ER4-30 QSFP28G 100Gbs ER4 1310nm LC DDM SM 40km SINGLE RATE DML+APD

Moduł optyczny QSFP28 100G ER4 - Przepływność: SINGLE RATE 100Gb Ethernet - Medium transmisyjne: SingleMode - TX Wavelength: 1310 nm - Typ złącza: LC/UPC - Dystans: 30 km
Regular price with tax 10 200,00 zł Price without tax 9 690,00 zł (brutto)
Regular price without tax 10 200,00 zł Price without tax 9 690,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -5%
  • -5%
  • Nowy