• -15%
Adapter OM4 LC/UPC ,duplex, ceramic sleeve

Adapter OM4 LC/UPC ,duplex, ceramic sleeve

Model AD-M4-LCU-DX
Price without tax 4,02 zł (netto)
Price without tax 4,02 zł (brutto)
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

12.19 zł

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Adapter LC/UPC duplex (2xLC) wielomodowy OM4 z ceramiczną tuleją


Medium transmisyjne
MultiMode
Typ transmisji
Duplex
Typ złącza
LC/UPC

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.