• -15%
  • Nowy
Adapter SM SC/APC, simplex, ceramic sleeve, transparent cover

Adapter SM SC/APC, simplex, ceramic sleeve, transparent cover

Model AD-SM-SCA-SX
Price without tax 1,72 zł (netto)
Price without tax 1,72 zł (brutto)
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Koszt dostawy

12.19 zł

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu  

Adapter 1xSC APC jednomodowy z ceramiczna tuleją i przezroczystą osłona przeciwpyłową


Adapter SC/APC duplex jednomodowy z ceramiczną tuleją i przezroczystą osłona przeciwpyłową


Parametry techniczne
Typ transmisji
Simplex
Typ złącza
SC/APC
Medium transmisyjne
SingleMode

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.