Filtry:

Wsparcie PoE

więcej... mniej

Rodzaj montażu

więcej... mniej

Cena

więcej... mniej

Prędkość portu (klient)

więcej... mniej

Typ interfejsu

więcej... mniej
Filter

Rozwiązania przemysłowe Przełączniki

Wybierz podkategorię

Widok
Przemysłowy przełącznik...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełącznik 2*10/100/1000Base-T RJ45, 1*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-2GT1GF
Przełącznik przemysłowy, 2 porty RJ45 10/100/1000Mbps oraz 1 port SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 12-48V DC.
Price without tax 75,00 $ (brutto)
Price without tax 75,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Przemysłowy przełacznik POE...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełacznik POE 2*10/100/1000Base-T RJ45, 1*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-2GT1GF-POE
Przełącznik przemysłowy, 2 porty POE RJ45 10/100/1000Mbps oraz 1 port SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 48-57V DC.
Price without tax 90,00 $ (brutto)
Price without tax 90,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Przemysłowy przełacznik POE...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełacznik POE 8*10/100/1000Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-8GT2GF-POE
Przełącznik przemysłowy, 8 portów POE RJ45 10/100/1000Mbps oraz 2 porty SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 48-57V DC.
Price without tax 175,00 $ (brutto)
Price without tax 175,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Przemysłowy przełacznik POE...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełacznik POE 8*10/100Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IFS-8FT2GF-POE
Przełącznik przemysłowy, 8 portów POE RJ45 10/100Mbps oraz 2 porty SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 48-57V DC.
Price without tax 139,00 $ (brutto)
Price without tax 139,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny

Przełączniki przemysłowe LightOptics

LightOptics ma w swojej ofercie przełącznik przemysłowe 2 portowy i 8 portowy Ethernet RJ45, wspierające automatyczną negocjację połączeń, a dodatkowe porty na moduły typu SFP pozwalają na uruchomienie transmisji światłowodowej. Przełącznik operuje na przepustowościach 10Mbps, 100Mbps i 1000Mbps w standardach Fast Ethernet lub Gigabit Ethernet w zależności od modelu urządzenia. Zastosowanie dwóch redundantnych zasilaczy zwiększa niezawodność i poprawia stabilność pracy przełącznika.
W ofercie LightOptisc występują przełączniki z obsługą PoE lub PoE+ na każdym z dostępnych portów Ethernet, dzięki czemu możliwe jest podłączenie urządzeń które znajdują się w miejscach o ograniczonym dostępie do zasilania.
Przełączniki przemysłowe LightOptics doskonale nadają się do podłączenia urządzeń takich jak:
• Kamery sieciowe
• Telefonów Voip
• Punktów dostępowych
• Komputerów
• I innych urządzeń sieciowych

Switch przemysłowy dedykowany jest dla obiektów w których warunki środowiskowe odbiegają od standardów typowej serwerowni np. wysokie zapylenie, skrajne temperatury, zwiększona wilgotność. Takie miejsca jak hale produkcyjne, lub linie montażowe to środowiska automatyki przemysłowej w których redundancja ma istotną rolę nie tylko w switchach przemysłowych ale i routerach czy szeroko rozumianej bezprzewodowej łączności wifi. Najlepiej do tego typy zastosowań nadają się urządzenia 8 portowe ale występują też w odmianach 24 portowy, 16 portowy, 12 portowy, 10  portowy jako zamienniki dla urządzeń Cisco lub Siemens. Obudowa przełącznika zapewnia ochronę przez zanieczyszczeniami, klasa szczelności IP40 (zapewnia ochronę przed ciałami stałymi o średnicy 1mm i więcej oraz ochroną przed dostępem do elementów niebezpiecznych drutem), dzięki czemu można go zamontować na tego typu obiektach, na słupach tudzież w studzienkach teletechnicznych.
Wbudowane porty Fast Ethernet lub Gigabit Ethernet, a nawet porty SFP zapewniają kompatybilność z szeroką gamą urządzeń sieciowych.

Cechy szczególne:

Stopień ochrony IP40

Standard IP40 określa stopień ochrony obudowy przełącznika przed ciałami obcymi. Stopień ochrony pyłoszczelności zapewnia ochronę przed ciałami stałymi o średnicy 1mm i więcej oraz ochroną przed dostępem elementów niebezpiecznych o średnicy 1mm.

Zasilanie

Przełączniki posiadają dwa redundantne zasilacze zwiększające niezawodność urządzenia. W przypadku awarii jednego zasilacza lub przerwy dostawy energii elektrycznej z jednego źródła, przełącznik będzie otrzymywał energię z drugiego zasilacza. Cały proces jest bez wpływu na działającą transmisję, bez wystąpienia przerwy. Dopuszczalne zasilanie: 47-57 V DC.

Porty Ethernet

Zależnie od modelu przełącznika posiada on do 10 portów Ethernet, które obsługują przepustowości 10/100/1000Mbps, a funkcja autonegocjacji  ułatwia konfigurację urządzenia i czyni go odpornym na ewentualne zmiany w topologii sieci. Spotykane na rynku rozwiązania ewoluują w kierunku standardu 10gb.

Porty PoE

Konkretne modele posiadają wbudowaną funkcjonalność PoE lub PoE+ dla każdego portu (wsparcie dla POE+ dla wszystkich portów równolegle), co jest użyteczne na obiektach przemysłowych gdzie zdarza się, że urządzenia mają ograniczony dostęp do zasilania.

Porty światłowodowe

Niektóre modele przełączników oprócz portów RJ45 posiadają również do dwóch portów optycznych na moduły SFP. Transmisja światłowodowa może być realizowana w oparciu o wkładki optyczne typu singlemode, multimode, BiDi ora kolorowe wkładki optyczne (CWDM i DWDM) o przepustowości 100/1000Mbps w zależności od potrzeb operatora.

Środowisko pracy

Przełączniki przemysłowe ze względu na konstrukcję swojej obudowy przystosowane są do pracy w trudnych warunkach. Są odporne na wysokie bądź niskie temperatury, podwyższoną wilgotność oraz zanieczyszczenia stałe w powietrzu, z tego powodu mogą być montowane w obiektach przemysłowych, słupach lub studzienkach teletechnicznych.

Montaż na szynie DIN

Dzięki zastosowaniu specjalnych uchwytów znajdujących się z tyłu obudowy przełącznik może zostać zamontowany na szynę DIN.