Moduł optyczny SFP CWDM 1.25Gbps 1550nm  LC DDM SMF 120km

Moduł optyczny SFP CWDM 1.25Gbps 1550nm LC DDM SMF 120km

Model LO-SF-1G-C55-120D
Price without tax 59,00 $ (netto)
Price without tax 59,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu  

Kodowanie

Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-C55-120D -SFP CWDM 1.25Gbps 1550nm LC DDM SMF 120km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością dо 1,25 Gbps na оdległоść 120 km.

SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-C55-120D -SFP CWDM 1.25Gbps 1550nm LC DDM SMF 120km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością dо 1,25 Gbps na оdległоść 120 km.

Parametry techniczne
Typ interfejsu
SFP
Długość fali RX
1550
Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
1.25Gb
Długość fali TX
1550
Typ modułu
CWDM
Dystans
120 km
Optyka
DFB+APD
Kod oryginału
N/A

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.