Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm  LC SMF DDM 40km

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm LC SMF DDM 40km

Model LO-SF-1G-3S5-40L
Price without tax 13,00 $ (netto)
Price without tax 13,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kodowanie

Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-3S5-40L -SFP BiDi 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm LC SMF DDM 40km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 40 km.

SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-3S5-40L -SFP BiDi 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm LC SMF DDM 40km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 40 km.

Parametry techniczne
Typ transmisji
Simplex
Przepływność
1.25Gb
Długość fali TX
1310
Typ modułu
BiDi (WDM)
Dystans
40 km
Optyka
DFB+PIN
Typ interfejsu
SFP
Długość fali RX
1550
Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.