XFP BIDI SM Tx1270nm/ Rx1330nm LC 40km 10Gb (DFB+PIN)

Model: LO-XP-10G-2S3-40
247,50 zł / netto 247,50 zł / brutto
Na zamówienie
Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-2S3-40 -XFP BIDI SM 1270nm/1330nm LC 40km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 40 km.
Kompatybilność
Wybierz producenta urządzenia, w którym będą instalowane wkładki.

KOSZT DOSTAWY 14.99zł
GWARANCJA 24miesiące
SZYBKA WYSYŁKA w ciągu 24 godzin
Opis
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-2S3-40 -XFP BIDI SM 1270nm/1330nm LC 40km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 40 km.
Szczegóły Produktu

Arkusz danych

Przepływność10 Gb
Dystans40 km
Medium transmisyjneSingleMode
Typ interfejsuXFP
Długość fali TX1270
Typ złączaLC/UPC
Temperatura pracy0|70
Typ transmisjiSimplex
Typ modułuBiDi (WDM)
Kompatybilność N/A
Opinie(0)

Opinie

Tymczasowy brak opinii dla tego produktu.

Teraz oceniasz “XFP BIDI SM Tx1270nm/ Rx1330nm LC 40km 10Gb (DFB+PIN)”


.png .jpg .gif
Załączniki

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce.Polityka prywatności

Zaloguj

Fibermarkt logo

Koszyk

Twój koszyk jest pusty