Moduł optyczny XFP BIDI SM 1330nm/1270nm LC 40km 10Gb (DFB+PIN)

Moduł optyczny XFP BIDI SM 1330nm/1270nm LC 40km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-XP-10G-3S2-40
Price without tax 65,00 $ (netto)
Price without tax 65,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu  

Kodowanie

Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-3S2-40 -XFP BIDI SM 1330nm/1270nm LC 40km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 40 km.

XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-3S2-40 -XFP BIDI SM 1330nm/1270nm LC 40km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 40 km.

Parametry techniczne
Typ interfejsu
XFP
Długość fali RX
1270
Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Simplex
Przepływność
10Gb
Długość fali TX
1330
Typ modułu
BiDi (WDM)
Dystans
40 km
Optyka
DFB+PIN

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.