QSFP28 100Gbs LR4 1310nm LC DDM SM 10km SINGLE RATE DML+PIN

Model
LO-QSP28-LR4-10
976,10zł 1200,60 zł
Duża dostępność

Moduł optyczny 100GBASE-LR4 LO-QSP28-LR4-10 - QSFP28 LR4 100 Gbps 1310nm LC DDM SMF 10km (DML+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po 2 -włóknach), 4x25Gb/s LAN WDM TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm). Przesyła dane z prędkością 100 Gbps Ethernet na odległość 10 km. Złącze optyczne LC/UPC duplex. Transceiver zgodny z MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Uwaga: Programator LightBoard, przedstawiony na ostatnim zdjęciu, jest sprzedawany oddzielnie.

Zamiennik m.in. dla: Alcatel-Lucent 3HE10550AA, Cisco QSFP-100G-LR4-S, Ciena QSFP28-LR4, Dell 407-BCDH, D-Link DEM-Q2810Q-LR4, Extreme 100G-QSFP28-LR4-10KM, Fortinet FN-TRAN-QSFP28-LR, Huawei 02311KNU, Juniper JNP-QSFP-100G-LR4, Mellanox MMA1L10-CR, Palo Alto PAN-QSFP28-100GBASE-LR4.

10 LAT
10 LAT doświadczenia
ZWROT do 14 dni
ZWROT do 14 dni, również dla firm
Gwarancja 24 miesiące
KOSZTY DOSTAWY
SZYBKA WYSYŁKA od 15 zł

Wkładka QSFP28 100G 10km

Moduł QSFP28 100GBASE-LR4 przeznaczony jest do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowych (SM). Przesyła dane z prędkością do 100 Gbps, na odległość do 10 km. Pracuje w oparciu o 4 lasery CWDM  25Gb/s DML, posiada typ złącza optycznego 2xLC/UPC duplex. Moduł jest zgodny ze standardem QSFP28 MSA.

 

Wkładki programujemy przed wysyłką do współpracy z dowolnym producentem przełącznika, konwertera, karty serwera. Jeśli nie znalazłeś nazwy producenta na liście, wybierz opcję „Inny”, znajdującą się na końcu listy.

Przykładowe zastosowanie modułu optycznego QSFP28 LR4

QSFP28 zastosowanie

Specyfikacja – podstawowe parametry

Wkładka LightOptics LO-QSP28-LR4-10 – QSFP28 100Gbs LR4 CWDM4 LC DDM SM 10km SINGLE RATE DML+PIN

  • Transmisja typu duplex – dwa włókna jednomodowe SM
  • Prędkość modułu QSFP+  100 Gbps
  • Dystans transmisji – do 10 km
  • Długość fali – 1295,56 nm, 1300,05 nm, 1304,58 nm, 1309,14 nm
  • Złącze optyczne 2 x LC/UPC
  • Wbudowany moduł diagnostyki DDM/DOM
  • Współpracuje z urządzeniami wiodących producentów sprzętu sieciowego
  • Produkowane według specyfikacji MSA (Multi-Source Agreement)

Sprawdzony zamiennik dla:

Allied
QSFP28-LR4-I
Arista
QSFP-100G-LR4 1000GBASE-LR4
Avaro
QSFP28-100G-LR4-I
Chelsio
SM100G-LR-I
Ciena
QSFP28-LR4
Cisco
QSFP-100G-LR4-S
Dell
407-BCDH-I
Dell
QSFP28-100G-LR4
D-Link
DEM-Q2810Q-LR4
Edge Core
ET7402-LR4
Extreme
100G-QSFP28-LR4-10KM
F5
F5-UPG-QSFP28-LR4-I
Fortinet
FN-TRAN-QSFP28-LR
Huawei
02311KNU;
Huawei
QSFP28-100G-LR4
Infinera
TOM-100G-Q-LR4
Juniper
QSFP-100G-LR4-D
Mikrotik
Q28+31DLC10D
MRV
QSFP28-100GE-LR-I
Palo Alto
PAN-QSFP28-100GBASE-LR4

Niezawodne zamienniki wkładek

Zapewniamy wysoką jakość i powtarzalność, gwarantując stabilną pracę Twojej sieci. Wkładki, które oferujemy, są niezawodne i poddawane szczegółowym testom w naszym laboratorium przez doświadczonych inżynierów. Nie tylko sposób programowania wpływa na kompatybilność wkładki, ale także powtarzalność jej wykonania. Dlatego przed wprowadzeniem urządzeń na rynek, nasi inżynierowie przeprowadzają rygorystyczne testy i analizy. Dodatkowo sprawdzają możliwości dokonywania zmian konfiguracyjnych, tak aby moduły optyczne doskonale współpracowały z różnymi urządzeniami sieciowymi i były poprawnie wykrywane. Nasze wkładki stabilnie działają w urządzeniach takich jak: przełączniki, konwertery, routery, serwery większości producentów dostępnych na rynku. Nieustannie rozwijamy kompatybilność wkładek i kabli DAC, dostosowując ją do nowych urządzeń oraz zmieniających się softów.

sprawdzone zamienniki wkładek

Zmieniaj kompatybilność wkładek dwoma kliknięciami!

moduleconfigurator

LightBoard - prosty w obsłudze mobilny programator. Dzięki niemu skonfigurujesz wkładkę do współpracy z dowolnym producentem w mniej niż minutę.

Co więcej, wkładki możesz programować wielokrotnie, np. gdy zmienisz model przełącznika. Dzięki temu ograniczysz swoje zapasy magazynowe i zachowasz możliwość współpracy z urządzeniami wielu marek. Urządzenie działa w chmurze i aktualizuje się automatycznie.

Obsługuje: SFP, SFP+, XFP, SFP28 25G, QSFP+ 40G, QSFP28 100G

Darmowa licencja dla każdego użytkownika!

UWAGA: LightBoard przystosowany jest do programowania modułów i kabli DAC tylko producenta LightOptics.

 

Moduł DDM – wygodne i szybkie monitorowanie Twojej sieci

DDM module diagnostics

Nie musisz posiadać reflektometru czy miernika mocy optycznej, podstawowe parametry optyczne wkładki dostarcza Ci sam moduł diagnostyki DDM!

W czasie rzeczywistym możesz sprawdzić z poziomu przełącznika: moc optyczną, temperaturę pracy, napięcie, natężenie.

Więcej o DDM na naszym blogu – Do czego służy moduł diagnostyczny DDM?

 

Gwarancja i wsparcie – Polski dystrybutor

gwarancja 2 lata

Zastanawiasz się, jaki model wkładki wybrać i czy będzie współpracować z Twoim urządzeniem? Pomożemy Ci wybrać oraz wdrożyć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Nie musisz tracić czasu na analizowanie parametrów wkładki. Inżynier sprzedaży dobierze idealnie pasujący do Twojego urządzenia model wkładki, który przed wysyłką zostanie odpowiednio zaprogramowany.

Moduły optyczne i kable DAC objęte są pełną, 24-miesięczną gwarancją.

Parametry
ModelLO-QSP28-LR4-10
Gwarancja24 miesiące
Typ modułuDuplex
Typ InterfejsuQSFP28
Prędkość100G
Typ światłowodujednomodowe SM
Złącze2xLC/UPC
Zasięg10 km
Temperatura pracy pracy0 +70 C
Napisz własną recenzję
Oceniasz:QSFP28 100Gbs LR4 1310nm LC DDM SM 10km SINGLE RATE DML+PIN
Twoja ocena

Sizing Charts

Women

SizeXSSSMML
EU323436384042
UK468101214
US0246810
Bust79.5cm / 31"82cm / 32"84.5cm / 33"89.5cm / 35"94.5cm / 37"99.5cm / 39"
Waist61.5cm / 24"64cm / 25"66.5cm / 26"71.5cm / 28"76.5cm / 30"81.5cm / 32"
Hip86.5cm / 34"89cm / 35"91.5cm / 36"96.5cm / 38"101.5cm / 40"106.5cm / 42"

Men

SizeXSSMLXLXXL
UK/US343638404244
Neck37cm / 14.5"38cm /15"39.5cm / 15.5"41cm / 16"42cm / 16.5"43cm / 17"
Chest86.5cm / 34"91.5cm / 36"96.5cm / 38"101.5cm / 40"106.5cm / 42"111.5cm / 44"
Waist71.5cm / 28"76.5cm / 30"81.5cm / 32"86.5cm / 34"91.5cm / 36"96.5cm / 38"
Seat90cm / 35.4"95cm / 37.4"100cm / 39.4"105cm / 41.3"110cm / 43.3"115cm / 45.3"