QSFP28 BiDi TX: 1330nm 10km LC SINGLE RATE 100GbE Single Mode EML+PIN

Model
LO-QSP28-3S2-10
2580,00 zł 3173,40 zł
Mała dostępność

Moduł optyczny QSFP28 100G BiDi przeznaczony do realizacji połączeń 100Gbs na jednym włóknie jednomodowym. Model LO-QSP28-3S2-10 - QSFP28 BiDi TX: 1330nm 10km LC SINGLE RATE 100GbE Single Mode EML+PIN. Przesyła dane z prędkością 100 Gbps Ethernet na odległość 10 km. Złącze optyczne LC/UPC simpex. Transceiver zgodny z MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Uwaga: Programator LightBoard, przedstawiony na ostatnim zdjęciu, jest sprzedawany oddzielnie.

10 LAT
10 LAT doświadczenia
ZWROT do 14 dni
ZWROT do 14 dni, również dla firm
Gwarancja 24 miesiące
KOSZTY DOSTAWY
SZYBKA WYSYŁKA od 15 zł

Wkładka QSFP28 100GBASE-BX

Moduł QSFP28 100GBase-BX przeznaczony jest do transmisji danych z wykorzystaniem jednego włókna jednomodowego (SM). Przesyła dane z prędkością do 100 Gbps, na odległość do 10 km. Pracuje na długości fali TX 1331 nm/ RX 1271 nm, posiada typ złącza optycznego LC/UPC simplex. Zgodna ze standardem MSA.

Wkładki programujemy przed wysyłką do współpracy z dowolnym producentem przełącznika, konwertera, karty serwera. Jeśli nie znalazłeś nazwy producenta na liście, wybierz opcję „Inny”, znajdującą się na końcu listy.

 

Przykładowe zastosowanie modułu optycznego QSFP28 100G

Wkładki BiDi pracują zawsze w parze, gdzie długości fali dobierane są na krzyż, tak aby długości fali nadajnika TX wkładki z jednej strony odpowiadała odbiornikowi RX wkładki z drugiej strony. Wkładka pasująca do LO-QSP28-3S2-10 to: LO-QSP28-2S3-10

Specyfikacja – podstawowe parametry

Wkładka LightOptics LO-QSP28-3S2-10 – QSFP28 BiDi TX: 1330nm 10km LC SINGLE RATE 100GbE Single Mode EML+PIN

  • Transmisja typu simplex – jedno włókno jednomodowe SM
  • Prędkość modułu QSFP28 – 100 Gbps
  • Dystans transmisji – do 10 km
  • Długość fali – TX 1331 nm/ RX 1271 nm
  • Złącze optyczne 1 x LC/UPC
  • Wbudowany moduł diagnostyki DDM/DOM
  • Współpracuje z urządzeniami wiodących producentów sprzętu sieciowego
  • Produkowane według specyfikacji MSA (Multi-Source Agreement)

Sprawdzony zamiennik dla:

Brocade
100GBASE-BX10
Cisco
100GBASE-BX10
Ciena
100GBASE-BX10
Extreme
100GBASE-BX10
Dell
100GBASE-BX10
D-Link
100GBASE-BX10
Extreme
100GBASE-BX10
Huawei
100GBASE-BX10
Intel
100GBASE-BX10
Juniper
100GBASE-BX10
MikroTik
100GBASE-BX10
Mellanox
100GBASE-BX10

Niezawodne zamienniki wkładek

Zapewniamy wysoką jakość i powtarzalność, gwarantując stabilną pracę Twojej sieci. Wkładki, które oferujemy, są niezawodne i poddawane szczegółowym testom w naszym laboratorium przez doświadczonych inżynierów. Nie tylko sposób programowania wpływa na kompatybilność wkładki, ale także powtarzalność jej wykonania. Dlatego przed wprowadzeniem urządzeń na rynek, nasi inżynierowie przeprowadzają rygorystyczne testy i analizy. Dodatkowo sprawdzają możliwości dokonywania zmian konfiguracyjnych, tak aby moduły optyczne doskonale współpracowały z różnymi urządzeniami sieciowymi i były poprawnie wykrywane. Nasze wkładki stabilnie działają w urządzeniach takich jak: przełączniki, konwertery, routery, serwery większości producentów dostępnych na rynku. Nieustannie rozwijamy kompatybilność wkładek i kabli DAC, dostosowując ją do nowych urządzeń oraz zmieniających się softów.

sprawdzone zamienniki wkładek

Zmieniaj kompatybilność wkładek dwoma kliknięciami!

moduleconfigurator

LightBoard - prosty w obsłudze mobilny programator. Dzięki niemu skonfigurujesz wkładkę do współpracy z dowolnym producentem w mniej niż minutę.

Co więcej, wkładki możesz programować wielokrotnie, np. gdy zmienisz model przełącznika. Dzięki temu ograniczysz swoje zapasy magazynowe i zachowasz możliwość współpracy z urządzeniami wielu marek. Urządzenie działa w chmurze i aktualizuje się automatycznie.

Obsługuje: SFP, SFP+, XFP, SFP28 25G, QSFP+ 40G, QSFP28 100G

Darmowa licencja dla każdego użytkownika!

UWAGA: LightBoard przystosowany jest do programowania modułów i kabli DAC tylko producenta LightOptics.

 

Moduł DDM – wygodne i szybkie monitorowanie Twojej sieci

DDM module diagnostics

Nie musisz posiadać reflektometru czy miernika mocy optycznej, podstawowe parametry optyczne wkładki dostarcza Ci sam moduł diagnostyki DDM!

W czasie rzeczywistym możesz sprawdzić z poziomu przełącznika: moc optyczną, temperaturę pracy, napięcie, natężenie.

Więcej o DDM na naszym blogu – Do czego służy moduł diagnostyczny DDM?

 

Gwarancja i wsparcie – Polski dystrybutor

gwarancja 2 lata

Zastanawiasz się, jaki model wkładki wybrać i czy będzie współpracować z Twoim urządzeniem? Pomożemy Ci wybrać oraz wdrożyć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Nie musisz tracić czasu na analizowanie parametrów wkładki. Inżynier sprzedaży dobierze idealnie pasujący do Twojego urządzenia model wkładki, który przed wysyłką zostanie odpowiednio zaprogramowany.

Moduły optyczne i kable DAC objęte są pełną, 24-miesięczną gwarancją.

Parametry
ModelLO-QSP28-3S2-10
Gwarancja24 miesiące
Typ modułuBiDi (Simplex)
Typ InterfejsuQSFP28
Prędkość100G
Typ światłowodujednomodowe SM
Złącze1xLC/UPC
Zasięg10 km
DDM/DOMWbudowany moduł diagnostyki DDM/DOM
Temperatura pracy pracy0 +70 C
Napisz własną recenzję
Oceniasz:QSFP28 BiDi TX: 1330nm 10km LC SINGLE RATE 100GbE Single Mode EML+PIN
Twoja ocena

Sizing Charts

Women

SizeXSSSMML
EU323436384042
UK468101214
US0246810
Bust79.5cm / 31"82cm / 32"84.5cm / 33"89.5cm / 35"94.5cm / 37"99.5cm / 39"
Waist61.5cm / 24"64cm / 25"66.5cm / 26"71.5cm / 28"76.5cm / 30"81.5cm / 32"
Hip86.5cm / 34"89cm / 35"91.5cm / 36"96.5cm / 38"101.5cm / 40"106.5cm / 42"

Men

SizeXSSMLXLXXL
UK/US343638404244
Neck37cm / 14.5"38cm /15"39.5cm / 15.5"41cm / 16"42cm / 16.5"43cm / 17"
Chest86.5cm / 34"91.5cm / 36"96.5cm / 38"101.5cm / 40"106.5cm / 42"111.5cm / 44"
Waist71.5cm / 28"76.5cm / 30"81.5cm / 32"86.5cm / 34"91.5cm / 36"96.5cm / 38"
Seat90cm / 35.4"95cm / 37.4"100cm / 39.4"105cm / 41.3"110cm / 43.3"115cm / 45.3"