Multiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy  SC/APC ABS Box

Multiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy SC/APC ABS Box

Model LO-CMS-180-SCA-2761-NB
Producent: LightOptics
Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie Dostępność: Mała
Price without tax 317,00 $ (netto)
Price without tax 317,00 $ (brutto)
Kodowanie

18 kanałowy Simplex Multiplekser CWDM, „ABS Box” z złączem SC/APC, długość fali: 1270-1610nm

Multiplexer CWDM (MUX) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Zapewnia możliwość elastycznego zwiększania przepustowości istniejącej infrastruktury światłowodowej poprzez umożliwienie transmisji wielu kanałów (długości fal) w tym samym włóknie światłowodowym. Urządzenia CWDM MUX są dostępne w konfiguracjach 8-kanałowych i18-kanałowych. Moduły LightOpics wykorzystują długości fal mieszczące się w standardzie siatki ITU-T G.694.2 CWDM od 1470 nm do 1610 nm (8 kanałów) i od 1270 nm do 1610 nm (18 kanałów) z odstępem 20 nm. Multipleksery są w wykonaniu rack 1U 19", ABS BoX oraz LGX. Ich podstawowym zastosowaniem są sieci Ethernet zarówno 1GbE jak i 10GbE. Obsługiwane kanały 1270, 1290, 1310, 1330, 1350, 1370, 1390, 1410, 1430, 1450, 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, 1610nm.

Parametry techniczne
Ilość kanałów
18
Typ multipleksera
MUX
Upgrade port 1
none
Głębokość mm
80
Typ złącza lininowego
SC/APC
Temperatura pracy
-5|75
Obsługiwane długości fal
1270-1610
Rodzaj montażu
ABS Box
OTDR port
0
Rodzaj technologii xWDM
CWDM
Wysokość mm
20
Upgrade port 2
none
Długość mm
100
Client connector type
SC
Typ transmisji
Simplex
Monitor port
0

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.