Filtry:

Kategorie

więcej... mniej

Cena

15 9248

Producenci

Filter

Nowe produkty

Widok
Kabel DAC SFP+ 10G 7m Twinax
Szybki podgląd

Kabel DAC SFP+ 10G 7m Twinax

Model LO-SP-CBL-07

Kabel DAC LightOptics LO-SP-CBL-07 -10G SFP+ 7m - TWINAX DAC (Direct Attach Cable) przesyła dane z prędkością do 10 Gbps.

Kabel DAC 10G SFP+ długości 7m Twinax Kable DAC Twinax SFP+ to dwa moduły spięte kablem miedzianym o długości do kilku metrów. Jest to optymalne rozwiązanie dla serwerowni, gdzie używane są m.in. jako połączenia wewnątrz szaf i pomiędzy nimi....
Price without tax 88,20 zł (brutto)
Price without tax 88,20 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Wybierz opcję
  • Nowy
Patchcord LC/UPC-SC/UPC, MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/UPC, MM OM3 duplex, dł. 10m

Model LO-D-LCU-SCU-OM3-010

Patchcord światłowodowy wielomodowy OM3, Duplex (2-włóknowy), ze złączami LC/UPC - SC/UPC (niebieskie) długości 10 m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC wykonany z 2-óch włókien OM3, długości 10 m. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu sieciowego do systemu okablowania strukturalnego. Patchcord...
Price without tax 23,14 zł (brutto)
Price without tax 23,14 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • Nowy
Patchcord LC/UPC-SC/UPC, MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/UPC, MM OM3 duplex, dł. 5m

Model LO-D-LCU-SCU-OM3-005

Patchcord światłowodowy wielomodowy OM3, Duplex (2-włóknowy), ze złączami LC/UPC - SC/UPC (niebieskie) długości 5 m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC wykonany z 2-óch włókien OM3, długości 5 m. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu sieciowego do systemu okablowania strukturalnego. Patchcord...
Price without tax 16,42 zł (brutto)
Price without tax 16,42 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • Nowy
Patchcord LC/UPC-SC/UPC, MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/UPC, MM OM3 duplex, dł. 2m

Model LO-D-LCU-SCU-OM3-002

Patchcord światłowodowy wielomodowy OM3, Duplex (2-włóknowy), ze złączami LC/UPC - SC/UPC (niebieskie) długości 2 m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC wykonany z 2-óch włókien OM3, długości 2 m. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu sieciowego do systemu okablowania strukturalnego. Patchcord...
Price without tax 12,39 zł (brutto)
Price without tax 12,39 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • Nowy
Przemysłowy przełącznik...
Szybki podgląd

Przemysłowy przełącznik 4*10/100/1000Base-T RJ45, 2*1000M fiber ports (SFP)

Model LO-IGS-4GT2GF

Niezarządzalny przełącznik przemysłowy, 4 porty RJ45 10/100/1000Mbps oraz 2 port SFP 1000Mbps. Przeznaczony do łączenia z urządzeniami takimi jak komputer, serwer, kamera sieciowa, przemysłowy telefon VoIP, bezprzewodowy punkt dostępowy i inne urządzenia. Switch sieciowy zaprojektowany do pracy w warunkach zewnętrznych, stopień ochrony IP40, zakres temperatury pracy od -40 do +85 st.C, montaż na szynę DIN. Switch industrial ma możliwość zasilania z dwóch źródeł (redundancja zasilania), napięcie zasilania: 12-48V DC.

Zasilanie napięciem stałym w zakresie: 12-48 VDC (wtykowy blok zaciskowy), nie zawiera zasilacza w komplecie. Proponowany zasilacz zewnętrzny: HDR-15-48

Przełącznik przemysłowy Niezarządzalny przełącznik sieciowy LO-IGS-4GT1GF do pracy w warunkach przemysłowych. Posiada   4 porty RJ45 10/100/1000Mbps oraz 2 port SFP 1000Mbps.  Na portach RJ45 wsparcie dla Auto-MDI-MDI-X.  Zwarta i hermetyczna...
Regular price with tax 399,00 zł Price without tax 339,15 zł (brutto)
Regular price without tax 399,00 zł Price without tax 339,15 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • -15%
  • -15%
  • Nowy
Media konwerter SFP na...
Szybki podgląd

Media konwerter SFP na SFP/RJ45

Model LO-MC-LO-SF-1G-RJ

Niezarządzalny gibabitowy media konwerter LO-MC-1000C2S z dwoma slotami SFP wyposażony w moduł SFP z gniazdem RJ45 - umożliwiają zmianę sygnału z kabla miedzianego RJ45 na dowolny światłowód 100/1000Base-X SFP.  Jest to doskonałe rozwiązanie do zastosowanie we wszelkiego rodzaju optycznych sygnałach cyfrowych, takich jak sygnały Ethernet, sygnały ATM, sygnały SDH, sygnały sterujące itp.

Świetnie sprawdza się w topologii: sender/controller  - media konwerter - światłowód - media konwerter - banda sportowa/ telebim/ekran LED, wykorzystywanej np. w transmisjach video, centrach monitoringu, halach widowiskowo - sportowych

Media konwerter 1G Niezarządzalny gibabitowy media konwerter LO-MC-1000C2S z dwoma slotami SFP wyposażony w moduł SFP z gniazdem RJ45 -  umożliwiają zmianę sygnału z kabla miedzianego RJ45 na dowolny światłowód 100/1000Base-X SFP .  Jest to doskonałe...
Price without tax 203,70 zł (brutto)
Price without tax 203,70 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Stan magazynowy: na magazynie
  • Nowy
  • Pakiet
LO-OES-010-SCA-GPON-NB -...
Szybki podgląd

LO-OES-010-SCA-GPON-NB - GPON OADM in ABS Box with SC/APC 2M pigtails pasmo: 1260-1350nm i 1490nm

Model LO-OES-010-SCA-GPON-NB

1 kanałowy Simplex OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, zrzucający pasmo GPON

Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania transmisji GPON, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały. Dzięki...
Price without tax 399,00 zł (brutto)
Price without tax 399,00 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Na zamówienie
  • Nowy
Moduł optyczny LO-SF-1G-SXI...
Szybki podgląd

Moduł optyczny LO-SF-1G-SXI -SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m, industrial ver. (-40+85)

Model LO-SF-1G-SXI

Przemysłowy moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-SXI -SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m pracujący w rozszerzonym zakresie temperaturowym (-40 +85C). Współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 550 m. Współpracują z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego. Wkładka zgodna z MSA. Współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego.

Przemysłowy moduł optyczny SFP SXI Moduł SFP SXI przeznaczony jest do pracy w rozszerzonym zakresie temperaturowym od -40 st C do + 80 st C, przesyła dane z wykorzystaniem dwóch włókien wielomodowym (MM),  przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na...
Price without tax 42,84 zł (brutto)
Price without tax 42,84 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
  • Nowy
SFP RJ45 10/100/1000 TX UTP...
Szybki podgląd

SFP RJ45 10/100/1000 TX UTP 100m do Cisco i HP

Model LO-SF-1G-RJ-L

Moduł SFP TX LightOptics LO-SF-1G-RJ-L - SFP RJ45 10/100/1000 TX UTP, przesyła informacje z prędkością do 1.25Gbps na odległоść dо 100m. Transceiver SFP 1000base-TX współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego. SFP 1G RJ45 jest zgodny z specyfikacją MSA.

Zamiennik m.in. dla: Cisco: GLC-T, GLC-TE, HP: JD495A, JD089B, JC009A, JD089A oraz Arista SFP-1G-T, Juniper  EX-SFP-1GE-T, Palo Alto PAN-SFP-CG
Do urządzeń pozostałych producentów - proponowanym zamiennikiem SFP 1G TX jest LO-SF-1G-RJ

Wkładka miedziana RJ45   Copper SFP  Moduł SFP 1G ze złączem RJ45 zwany również Copper SFP (potocznie „miedziakiem” lub TX) to moduły z wejściem RJ45 (Registered Jack type 45 standard dla złącza miedzianego), który wpinamy do portu optycznegо SFP....
Price without tax 81,90 zł (brutto)
Price without tax 81,90 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
  • Nowy
Moduł SFP+ do HP -SFP+ BIDI...
Szybki podgląd

Moduł SFP+ do HP -SFP+ BIDI SM Tx1330nm/Rx1270nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN) (for HP)

Model LO-HPSP-10G-3S2-20

Moduł optyczny LighOptics LO-HPSP-10G-3S2-20 - SFP+ 10 Gbps BiDi/WDM Tx1330nm /Rx1270nm LC DDM SMF 20km (DFB+PIN) do urządzeń HP.Jednomodowa wkładka SFP+ WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym (transmisja typu "simplex" po 1 -włóknie) z prędkością do 10 Gbs na odległość do 20 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik Tx 1330nm typu DFB, odbiornik Rx 1270nm typu PIN. Zgodna ze standardem MSA

Moduł optyczny LightOptics LO-HPSP-10G-3S2-20 - SFP+ 10 Gbps BiDi/WDM Tx1330nm /Rx1270nm LC DDM SMF 20km (DFB+PIN) do urządzeń HP współpracuje ze światłowodem jednomodowym WDM (transmisja typu „simplex” po jednym włóknie), przesyłając dane z prędkością...
Price without tax 201,60 zł (brutto)
Price without tax 201,60 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
  • Nowy
Moduł SFP+ do HP - SFP+...
Szybki podgląd

Moduł SFP+ do HP - SFP+ BIDI SM Tx1270nm/Rx1330nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN) (for HP/Aruba))

Model LO-HPSP-10G-2S3-20

Moduł optyczny LighOptics LO-HPSP-10G-2S3-20 - SFP+ 10 Gbps BiDi/WDM Tx1270nm /Rx1330nm LC DDM SMF 20km (DFB+PIN) do urządzeń HP. Jednomodowa wkładka SFP+ WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym (transmisja typu "simplex" po 1 -włóknie) z prędkością do 10 Gbs na odległość do 20 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik Tx 1270nm typu DFB, odbiornik Rx 1330nm typu PIN. Zgodna ze standardem MSA.

Moduł optyczny LightOptics LO-HPSP-10G-2S3-20 - SFP+ 10 Gbps BiDi/WDM Tx1270nm /Rx1330nm LC DDM SMF 20km (DFB+PIN) do urządzeń HP współpracuje ze światłowodem jednomodowym WDM (transmisja typu „simplex” po jednym włóknie), przesyłając dane z prędkością...
Price without tax 201,60 zł (brutto)
Price without tax 201,60 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
  • Nowy
Blacha montażowa 4U z szyną...
Szybki podgląd

Blacha montażowa 4U z szyną DIN-TH35-24xS do szaf RACK 19

Model RADIN
lacha montażowa 4U z szyną DIN-TH35-24×S do szaf RACK 19″
Blacha montażowa wysokości 4U z szyną DIN przeznaczona jest do montażu urządzeń na szynę DIN w tylnej części szafy RACK19”. Połączenie szyny wraz z blachą gwarantuje sztywne zamontowanie urządzenia na szynie włącznie z możliwością przymocowania kabli...
Price without tax 41,75 zł (brutto)
Price without tax 41,75 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: Pulsar
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
  • Nowy
Moduł optyczny XFP BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP BIDI SM 1330nm/1270nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-XP-10G-3S2-10

Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-3S2-10 -XFP BIDI SM 1330nm/1270nm LC 10 km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 10 km.

Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-3S2-10 -XFP BIDI SM 1330nm/1270nm LC 10 km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 10 km.
Price without tax 236,46 zł (brutto)
Price without tax 236,46 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
  • Dostępność: Mała
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
  • Nowy