Nowe produkty

Widok
SFP BiDi 1.25Gbps...
Szybki podgląd

SFP BiDi 1.25Gbps Tx1310nm/Rx1550nm LC SMF DDM 20km do Cisco Catalyst

Model LO-SF-1G-3S5-20

Moduł optyczny SFP 1000Base-BX LightOptics: LO-SF-1G-3S5-20 - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps Tx1310nm /Rx1550nm LC SMF DDM 20km - jednomodowa wkładka SFP BiDi przesyła dane po jednym włóknie optycznym z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser FP 1310 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1550 nm. Współpracuje z przełącznikami, konwerterami. Zgodna z MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-5S3-20L

Kompatybilna m.in. z Cisco Catalyst

Moduł optyczny SFP 1000Base-BX LightOptics: LO-SF-1G-3S5-20 - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps Tx1310nm /Rx1550nm LC SMF DDM 20km - jednomodowa wkładka SFP BiDi przesyła dane po jednym włóknie optycznym z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km, gniazdo...
Price without tax 39,60 zł (brutto)
Price without tax 39,60 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Wybierz opcję
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Na zamówienie
  • Nowy
Adapter SM SC/APC, simplex,...
Szybki podgląd

Adapter SM SC/APC, simplex, ceramic sleeve, transparent cover

Model AD-SM-SCA-SX

Adapter 1xSC APC jednomodowy z ceramiczna tuleją i przezroczystą osłona przeciwpyłową

Adapter SC/APC duplex jednomodowy z ceramiczną tuleją i przezroczystą osłona przeciwpyłową
Regular price with tax 2,03 zł Price without tax 1,72 zł (brutto)
Regular price without tax 2,03 zł Price without tax 1,72 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: GBCPhotonics
  • Stan magazynowy: Na zamówienie
  • -15%
  • -15%
  • Nowy
100Mbps LX 1310nm LC DDM...
Szybki podgląd

100Mbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km, industrial ver. (-40+85)

Model LO-SF-100M-LXI

Moduł optyczny SFP 100Mb LX wersja industrial - LighOptics model LO-SF-100M-LXI - jednomodowa wkładka SFP typu LX przemysłowy (-40 +85C) współpracuje ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po dwóch włóknach), przesyłając dane z prędkością 100Mbs na odległość 20 km. Nadajnik TX 1310nm, złącze optyczna LC/UPC duplex. Wkładka zgodna z MSA. Współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego.

Moduł optyczny SFP 100Mb 1310nm przemysłowy Moduł SFP LX industrial przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 155 Mbps na odległość do 20 km. Pracuje na długości fali TX 1310...
Price without tax 42,75 zł (brutto)
Price without tax 42,75 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
  • Nowy