Patchcord MPO- MPO do wkładek 40G/100G SR4, dł. 3m, OM4 12 krosowanych włókien

Model
LO-D-MPO-MPO-OM4B-003
192,94zł 237,32zł
Duża dostępność

Dla 40G/100G SR4 Transcivers ; MPO 12 włókien w kablu; MPO typu B (Cross Over); Złącza Female-Female; Średnica 3 mm; Włókna zoptymalizowane pod kątem zginania; Izolacja LSZH; Typy włókna OM4, długość 3m

10 LAT
10 LAT doświadczenia
ZWROT do 14 dni
ZWROT do 14 dni, również dla firm
KOSZTY DOSTAWY
SZYBKA WYSYŁKA od 15 zł

Patchcord MPO-MPO (12j) do wkładek SR4 40G i 100G

Patchcord światłowodowy wielomodowy wykonany z 12 krosowanych włókien OM4 o bardzo niskich stratach wtrąceniowych. Zakończony złączami optycznymi MPO/UPC Female-Female na obu końcach. Patchcord o płaszczu typu LSZH w kolorze  turkusowym (AQUA), grubości 3 mm. W patchcordach tych zastosowano specjalne krosowanie włókien, które jest wymagane do realizacji połączeń dwóch modułów optycznych ze złączem MPO 12j. Włókna zostały przekrosowane tak aby sygnał z diod nadawczych modułu optycznego trafiał na diody odbiorcze modułu optycznego znajdującego się po drugiej stronie linku,

Posiada certyfikaty ISO9001 i 14001, ROHS.

Zastosowanie:

Patchcord do bezpośredniego połączenia modułów optycznych z wejściem na MPO/UPC 12j na krótkich odcinkach np.:

  • Połączenie modułów optycznych QSFP+ 40G SR4 ze złączem MPO/UPC, np. LO-QSP-40G-SR4
  • Połączenie modułów optycznych QSFP+ 40G eSR4 ze złączem MPO/UPC;
  • Połączenie modułów optycznych QSFP28 1000G SR4 ze złączem MPO; np. LO-QSP28-100G-SR4

Wielomodowe transceivery 40 Gbs i 100 Gbs typu SR4 różnią się od swoich poprzedników o mniejszych przepływnościach. W modułach tych nie wykorzystuje się już tylko jednego lasera i diody jak we wkładkach 10 Gbs czy 1 Gbs, ale aż 4 lasery i do transmisji danych potrzebują 8 włókien optycznych. Wkładki te dostępne są ze złączami MPO 12-włóknowymi. Przy czym w standardowym złączu MPO 12-włóknowym wykorzystuje się tylko 8 zewnętrznych włókien, ponieważ do przesłania mamy tylko 4 kanały (10 Gbs dla wkładek 40 Gbs  i 25 Gbs dla wkładek 100 Gbs).

Schemat złącza MPO 12J

piny czerwone - przydzielone są do wysyłania sygnału (TX)

piny zielone przydzielone są do odbioru sygnału (RX)

piny białe - nie są wykorzystywane

Parametry
ModelLO-D-MPO-MPO-OM4B-003
Gwarancjabrak
Typ światłowodujednomodowe SM
Długość kabla3 m
Typ światłowoduMultimode: 50/125 μm, OM4
Rodzaj złączMPO-MPO
Złącze AMPO/UPC Female
Złącze BMPO/UPC Female
Średnica kabla3 mm
Kolormorski
Napisz własną recenzję
Oceniasz:Patchcord MPO- MPO do wkładek 40G/100G SR4, dł. 3m, OM4 12 krosowanych włókien
Twoja ocena

Sizing Charts

Women

SizeXSSSMML
EU323436384042
UK468101214
US0246810
Bust79.5cm / 31"82cm / 32"84.5cm / 33"89.5cm / 35"94.5cm / 37"99.5cm / 39"
Waist61.5cm / 24"64cm / 25"66.5cm / 26"71.5cm / 28"76.5cm / 30"81.5cm / 32"
Hip86.5cm / 34"89cm / 35"91.5cm / 36"96.5cm / 38"101.5cm / 40"106.5cm / 42"

Men

SizeXSSMLXLXXL
UK/US343638404244
Neck37cm / 14.5"38cm /15"39.5cm / 15.5"41cm / 16"42cm / 16.5"43cm / 17"
Chest86.5cm / 34"91.5cm / 36"96.5cm / 38"101.5cm / 40"106.5cm / 42"111.5cm / 44"
Waist71.5cm / 28"76.5cm / 30"81.5cm / 32"86.5cm / 34"91.5cm / 36"96.5cm / 38"
Seat90cm / 35.4"95cm / 37.4"100cm / 39.4"105cm / 41.3"110cm / 43.3"115cm / 45.3"