Moduł optyczny QSFP+ 40G LR4 1310nm SM LC DDM 10km

Moduł optyczny QSFP+ 40G LR4 1310nm SM LC DDM 10km

Model LO-QSP-40G-LR4-10
Price without tax 205,00 $ (netto)
Price without tax 205,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kodowanie

Moduł optycznyLightoptics LO-QSP-40G-LR4-10 -QSFP+ 40G LR4 1310nm SM LC DDM 10km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 40 Gbps na odległоść 10 km.

Moduł optycznyLightoptics LO-QSP-40G-LR4-10 -QSFP+ 40G LR4 1310nm SM LC DDM 10km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 40 Gbps na odległоść 10 km.

Parametry techniczne
Medium transmisyjne
SingleMode
Długość fali TX
1310
Dystans
10 km
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
40 Gb
Typ modułu
Duplex (szare)
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ interfejsu
QSFP+
Kod oryginału
10320,407-BBGN,407-BBQV,DEM-QX10Q-LR4,E40GQSFPLR-2,GP-QSFP-40GE-1LR,JG661A,OTP40_LR4,PAN-QSFP-40GBASE-LR4,QSFP-40GE-LR4,QSFP-40G-LR4,QSFP-40G-LR4-S,QSFP-40G-LR4-TX

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.