Filtry:

Typ transmisji

więcej... mniej

Typ multipleksera

więcej... mniej

Ilość kanałów

więcej... mniej

Rodzaj montażu

więcej... mniej

Cena

więcej... mniej
Filter

Rozwiązania xWDM

Widok
PMS-LGX-P-19-1U - 1U 19”...
Szybki podgląd

PMS-LGX-P-19-1U - 1U 19” półka do montażu 3 modułów LGX

Model PMS-LGX-P-19-1U

Półka 1U 19” do montażu 3 modułów LGX w szafach węzłów sieci, moduły montowane zatrzaskowo.

Półka LightOptics PMS-LGX-P-19-1U służy do montażu modułów LGX w szafach wewnętrznych i zewnętrznych węzłów sieci. Rozwiązanie pozwala na montaż  w standardzie 1U Rack 19”. W półce można zamontować do 3 modułów LGX MODUŁY LGX DO MONTAŻU W PÓŁCE:...
Price without tax 94,60 zł (brutto)
Price without tax 94,60 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: GBCPhotonics
  • Stan magazynowy: Dostępny
2-kanałowy simplex OADM 2...
Szybki podgląd

2-kanałowy simplex OADM 2 CWDM kanały 1510-1530nm w obudowie ABS Box

Model LO-OES-020-SCA-5153-NB

2 kanałowy Simplex CWDM OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, długоść fali: 1510nm, 1530nm

Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania poszczególnych kanałów CWDM, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały....
Price without tax 212,85 zł (brutto)
Price without tax 212,85 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Demultiplekser optyczny...
Szybki podgląd

Demultiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy SC/APC ABS Box

Model LO-CDS-080-SCA-4761-NB

8 kanałowy Simplex Demultiplekser CWDM, „ABS Box” z złączem SC/APC, długość fali: 1470-1610nm

Demultiplexer CWDM (DEMUX) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Zapewnia możliwość elastycznego zwiększania przepustowości istniejącej infrastruktury światłowodowej poprzez umożliwienie transmisji...
Price without tax 690,58 zł (brutto)
Price without tax 690,58 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
2-kanałowy simplex OADM 2...
Szybki podgląd

2-kanałowy simplex OADM 2 CWDM kanały 1550-1570nm w obudowie ABS Box

Model LO-OES-020-SCA-5557-NB

2 kanałowy Simplex CWDM OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, długоść fali: 1550nm, 1570nm

Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania poszczególnych kanałów CWDM, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały....
Price without tax 212,85 zł (brutto)
Price without tax 212,85 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 4 kanałowy LC/UPC LGX

Model LO-CMS-040-LCU-2733-NL

4 kanałowy Simplex Multiplekser CWDM, LGX z złączem LC/UPC, długość fali: 1270, 1290nm, 1310nm, 1330nm

Multiplekser CWDM (MUX) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Zapewnia możliwość elastycznego zwiększania przepustowości istniejącej infrastruktury światłowodowej poprzez umożliwienie transmisji...
Price without tax 473,00 zł (brutto)
Price without tax 473,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy SC/APC 19" Rack

Model LO-CMS-180-SCA-2761-NR

Multiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy zabudowany obudowie 1U Rack 19"

Multiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy Simpleks. Obsługiwane kanały 1270, 1290, 1310, 1330, 1350, 1370, 1390, 1410, 1430, 1450, 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, 1610nm. Złącza SC/APC
Price without tax 1 735,91 zł (brutto)
Price without tax 1 735,91 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
2-kanałowy simplex OADM 2...
Szybki podgląd

2-kanałowy simplex OADM 2 CWDM kanały 1470-1490nm w obudowie ABS Box

Model LO-OES-020-SCA-4749-NB

2 kanałowy Simplex CWDM OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, długоść fali: 1470nm, 1490nm

Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania poszczególnych kanałów CWDM, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały....
Price without tax 212,85 zł (brutto)
Price without tax 212,85 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy SC/APC 19" Rack

Model LO-CMS-080-SCA-4761-NR

Multiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy zabudowany obudоwie 1U Rack 19"

Multiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy Simpleks. Оbsługiwane kanały 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, 1610nm. Złącza SC/APC
Price without tax 946,00 zł (brutto)
Price without tax 946,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Demultiplekser optyczny...
Szybki podgląd

Demultiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy SC/APC 19" Rack

Model LO-CDS-180-SCA-2761-NR

Demultiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy zabudowany obudowie 1U Rack 19"

Demultiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy Simpleks. Obsługiwane kanały 1270, 1290, 1310, 1330, 1350, 1370, 1390, 1410, 1430, 1450, 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, 1610nm. Złącza SC/APC
Price without tax 1 735,91 zł (brutto)
Price without tax 1 735,91 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
2-kanałowy simplex OADM 2...
Szybki podgląd

2-kanałowy simplex OADM 2 CWDM kanały 1590-1610nm w obudowie ABS Box

Model LO-OES-020-SCA-5961-NB

2 kanałowy Simplex CWDM OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, długоść fali: 1590nm, 1610nm

Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania poszczególnych kanałów CWDM, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały....
Price without tax 212,85 zł (brutto)
Price without tax 212,85 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy SC/APC ABS Box

Model LO-CMS-180-SCA-2761-NB

18 kanałowy Simplex Multiplekser CWDM, „ABS Box” z złączem SC/APC, długość fali: 1270-1610nm

Multiplexer CWDM (MUX) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Zapewnia możliwość elastycznego zwiększania przepustowości istniejącej infrastruktury światłowodowej poprzez umożliwienie transmisji wielu...
Price without tax 1 499,41 zł (brutto)
Price without tax 1 499,41 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy SC/APC ABS Box

Model LO-CMS-080-SCA-4761-NB

8 kanałowy Simplex Multiplekser CWDM, „ABS Box” z złączem SC/APC, długość fali: 1470-1610nm

Multiplexer CWDM (MUX) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Zapewnia możliwość elastycznego zwiększania przepustowości istniejącej infrastruktury światłowodowej poprzez umożliwienie transmisji wielu...
Price without tax 690,58 zł (brutto)
Price without tax 690,58 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
Demultiplekser optyczny...
Szybki podgląd

Demultiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy SC/APC 19" Rack

Model LO-CDS-080-SCA-4761-NR

Demultiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy zabudowany obudоwie 1U Rack 19"

Demultiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy Simpleks. Оbsługiwane kanały 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, 1610nm. Złącza SC/APC
Price without tax 946,00 zł (brutto)
Price without tax 946,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
2-kanałowy simplex OADM 2...
Szybki podgląd

2-kanałowy simplex OADM 2 CWDM kanały 1270-1290nm w obudowie ABS Box

Model LO-OES-020-SCA-2729-NB

2 kanałowy Simplex CWDM OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, długość fali: 1270nm, 1290nm

Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania poszczególnych kanałów CWDM, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały....
Price without tax 212,85 zł (brutto)
Price without tax 212,85 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
Demultiplekser optyczny...
Szybki podgląd

Demultiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy SC/APC ABS Box

Model LO-CDS-180-SCA-2761-NB

18 kanałowy Simplex Demultiplekser CWDM, „ABS Box” z złączem SC/APC, długość fali: 1270-1610nm

Demultiplexer CWDM (DEMUX) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Zapewnia możliwość elastycznego zwiększania przepustowości istniejącej infrastruktury światłowodowej poprzez umożliwienie transmisji...
Price without tax 1 499,41 zł (brutto)
Price without tax 1 499,41 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
2-kanałowy simplex OADM 2...
Szybki podgląd

2-kanałowy simplex OADM 2 CWDM kanały 1310-1330nm w obudowie ABS Box

Model LO-OES-020-SCA-3133-NB

2 kanałowy Simplex CWDM OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, długоść fali: 1310nm, 1330nm

Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania poszczególnych kanałów CWDM, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały....
Price without tax 212,85 zł (brutto)
Price without tax 212,85 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
2-kanałowy simplex OADM 2...
Szybki podgląd

2-kanałowy simplex OADM 2 CWDM kanały 1350-1370nm w obudowie ABS Box

Model LO-OES-020-SCA-3537-NB

2 kanałowy Simplex CWDM OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, długоść fali: 1350nm, 1370nm

Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania poszczególnych kanałów CWDM, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały....
Price without tax 212,85 zł (brutto)
Price without tax 212,85 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
GPON OADM in ABS Box with...
Szybki podgląd

GPON OADM in ABS Box with SC/APC 2M pigtails pasmo: 1260-1350nm i 1490nm

Model LO-OES-010-SCA-GPON-NB

1 kanałowy Simplex OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, zrzucający pasmo GPON

Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania transmisji GPON, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały. Dzięki...
Price without tax 449,35 zł (brutto)
Price without tax 449,35 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie

LightOptics to urządzenia MUX oraz DEMUX, które pozwalają przesłać do osiemnastu kanałów po jednym włóknie światłowodowym, a także urządzenia OADM, dzięki którym można wyciągnąć bądź dołożyć poszczególne długości fali (kanały) z transmisji. Technologia CWDM pozwala zamiast wielu niezależnych włókien światłowodowych wykorzystać tylko jedno. Co więcej rozwiązanie to pozwala uprościć instalację dodatkowych transmisji i obniżyć ich koszty, nawet przy niewielkich dystansach.

Transmisja do 18 kanałów CWDM

Rozwiązanie CWDM LightOptics umożliwia kompleksową transmisję i odbiór do 18 kanałów o długości fali od 1270nm do 1610nm. Za pomocą światłowodowego kabla łączymy Multiplekser (MUX) oraz Demultiplekser (DEMUX) na końcach interesującej nas linii. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych filtrów, moduł MUX łączy ze sobą poszczególne pasma fali światłowodowych w jedną wiązkę transmitowaną na drugi koniec linii. Analogicznie DEMUX odwraca ten proces, co sprawia, że każda długość fali posiada niezależny port po stronie wejścia i wyjścia.

OADM - zwany punktem pośrednim - do "wyciągania" transmisji  w dowolnym miejscu linii CWDM 

Dzięki zastosowaniu dodatkowych modułów Optical Add Drop Multiplexer (OADM) możemy w dowolnym miejscu linii CWDM terminować pojedynczą lub kilka transmisji. Wyciągnięte z linii transmisje możemy dzięki temu przetworzyć i ponownie dodać do głównej linii w celu dalszego przesłania.

Pasywny system zwielokrotnienia możliwości transmisyjnych włókien

System CWDM jest alternatywą dla instalacji większej liczby kabli światłowodowych lub dzierżawy dodatkowych włókien. Rozwiązanie to pozwala na realizowanie transmisji zarówno 1GbE, 10GbE jak i FC 8/16G. Urządzenia CWDM MUX/DEMUX oraz OADM są urządzeniami pasywnymi, dzięki temu nie wymagają zasilania, a co za tym idzie nie są narażone na problemy zaników i niestabilności sieci zasilającej.