Filtry:

Typ transmisji

więcej... mniej

Typ multipleksera

więcej... mniej

Ilość kanałów

więcej... mniej

Rodzaj montażu

więcej... mniej

Cena

więcej... mniej
Filter

Rozwiązania xWDM

Widok
PMS-LGX-P-19-1U - 1U 19”...
Szybki podgląd

PMS-LGX-P-19-1U - 1U 19” półka do montażu 3 modułów LGX

Model PMS-LGX-P-19-1U
Półka 1U 19” do montażu 3 modułów LGX w szafach węzłów sieci, moduły montowane zatrzaskowo.
Półka LightOptics PMS-LGX-P-19-1U służy do montażu modułów LGX w szafach wewnętrznych i zewnętrznych węzłów sieci. Rozwiązanie pozwala na montaż  w standardzie 1U Rack 19”. W półce można zamontować do 3 modułów LGX MODUŁY LGX DO MONTAŻU W PÓŁCE:...
Price without tax 80,00 zł (brutto)
Price without tax 80,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
2-kanałowy simplex OADM 2...
Szybki podgląd

2-kanałowy simplex OADM 2 CWDM kanały 1470-1490nm w obudowie ABS Box

Model LO-OES-020-SCA-4749-NB
2 kanałowy Simplex CWDM OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, długоść fali: 1470nm, 1490nm
Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania poszczególnych kanałów CWDM, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały....
Price without tax 180,00 zł (brutto)
Price without tax 180,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
2-kanałowy simplex OADM 2...
Szybki podgląd

2-kanałowy simplex OADM 2 CWDM kanały 1510-1530nm w obudowie ABS Box

Model LO-OES-020-SCA-5153-NB
2 kanałowy Simplex CWDM OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, długоść fali: 1510nm, 1530nm
Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania poszczególnych kanałów CWDM, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały....
Price without tax 180,00 zł (brutto)
Price without tax 180,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy SC/APC ABS Box

Model LO-CMS-080-SCA-4761-NB
8 kanałowy Simplex Multiplekser CWDM, „ABS Box” z złączem SC/APC, długość fali: 1470-1610nm
Multiplexer CWDM (MUX) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Zapewnia możliwość elastycznego zwiększania przepustowości istniejącej infrastruktury światłowodowej poprzez umożliwienie transmisji wielu...
Price without tax 584,00 zł (brutto)
Price without tax 584,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy SC/APC 19" Rack

Model LO-CMS-080-SCA-4761-NR
Multiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy zabudowany obudоwie 1U Rack 19"
Multiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy Simpleks. Оbsługiwane kanały 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, 1610nm. Złącza SC/APC
Price without tax 800,00 zł (brutto)
Price without tax 800,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Cyrkulator optyczny 1310 nm...
Szybki podgląd

Cyrkulator optyczny 1310 nm z złączami SC/APC, obudowa LGX

Model LO-CIR-010-SCA-1310-NL
3 Portowy Cyrkulator; Transmisja w dwóch kierunkach po jednym włóknie; zakres pracy 1310nm ± 30 nm, Złącza SC/APC; Obudowa standard LGX;| Niskie straty wtrąceniowe poniżej 1,2 dB; Wysoka izolacja i straty odbiciowe, nie wymaga zasilania
Cyrkulator optyczny Szerokopasmowy 3 Portowy Cyrkulator LightOptics służy do transmitowania sygnałów w dwóch kierunkach po jednym włóknie. Pracujący w zakresie 1310 ± 30 nm. Dzięki takim cechom cyrkulator optyczny pozwala zaoszczędzić liczbę włókien...
Price without tax 580,00 zł (brutto)
Price without tax 580,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Demultiplekser optyczny...
Szybki podgląd

Demultiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy SC/APC ABS Box

Model LO-CDS-080-SCA-4761-NB
8 kanałowy Simplex Demultiplekser CWDM, „ABS Box” z złączem SC/APC, długość fali: 1470-1610nm
Demultiplexer CWDM (DEMUX) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Zapewnia możliwość elastycznego zwiększania przepustowości istniejącej infrastruktury światłowodowej poprzez umożliwienie transmisji...
Price without tax 584,00 zł (brutto)
Price without tax 584,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
2-kanałowy simplex OADM 2...
Szybki podgląd

2-kanałowy simplex OADM 2 CWDM kanały 1270-1290nm w obudowie ABS Box

Model LO-OES-020-SCA-2729-NB
2 kanałowy Simplex CWDM OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, długość fali: 1270nm, 1290nm
Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania poszczególnych kanałów CWDM, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały....
Price without tax 180,00 zł (brutto)
Price without tax 180,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy SC/APC 19" Rack

Model LO-CMS-180-SCA-2761-NR
Multiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy zabudowany obudowie 1U Rack 19"
Multiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy Simpleks. Obsługiwane kanały 1270, 1290, 1310, 1330, 1350, 1370, 1390, 1410, 1430, 1450, 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, 1610nm. Złącza SC/APC
Price without tax 1 468,00 zł (brutto)
Price without tax 1 468,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
2-kanałowy simplex OADM 2...
Szybki podgląd

2-kanałowy simplex OADM 2 CWDM kanały 1310-1330nm w obudowie ABS Box

Model LO-OES-020-SCA-3133-NB
2 kanałowy Simplex CWDM OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, długоść fali: 1310nm, 1330nm
Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania poszczególnych kanałów CWDM, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały....
Price without tax 180,00 zł (brutto)
Price without tax 180,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
2-kanałowy simplex OADM 2...
Szybki podgląd

2-kanałowy simplex OADM 2 CWDM kanały 1390-1410nm w obudowie ABS Box

Model LO-OES-020-SCA-3941-NB
2 kanałowy Simplex CWDM OADM East Only, "ABS Box" z złączem SC/APC, długоść fali: 1390nm, 1410nm
Optical Add/Drop Multiplexer CWDM (OADM) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Służy do dodawania i wyciągania poszczególnych kanałów CWDM, bez znaczącego wpływu na pozostałe transmitowane sygnały....
Price without tax 180,00 zł (brutto)
Price without tax 180,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Demultiplekser optyczny...
Szybki podgląd

Demultiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy SC/APC 19" Rack

Model LO-CDS-180-SCA-2761-NR
Demultiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy zabudowany obudowie 1U Rack 19"
Demultiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy Simpleks. Obsługiwane kanały 1270, 1290, 1310, 1330, 1350, 1370, 1390, 1410, 1430, 1450, 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, 1610nm. Złącza SC/APC
Price without tax 1 468,00 zł (brutto)
Price without tax 1 468,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Demultiplekser optyczny...
Szybki podgląd

Demultiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy SC/APC 19" Rack

Model LO-CDS-080-SCA-4761-NR
Demultiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy zabudowany obudоwie 1U Rack 19"
Demultiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy Simpleks. Оbsługiwane kanały 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, 1610nm. Złącza SC/APC
Price without tax 800,00 zł (brutto)
Price without tax 800,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Kompletu urządzeń: 2szt...
Szybki podgląd

Kompletu urządzeń: 2szt Cyrkulatorów i 2szt modułów optycznych QSFP+ 40G ER4

Model LO-CIR-LO-QSP-ER

Kompletu urządzeń pozwalających na uruchomienie 40 Gbps na jednym włóknie - link do ok. 40 km*
w skład kompletu wchodzą:
- 2 szt. cyrkulatorów optycznych 1310 nm ze złączami SC/APC, obudowa LGX; LO-CIR-010-SCA-1310-NL
- 2 szt. modułów optycznych QSFP+ 40G ER4 1310 nm SM LC DDM 30 km; LO-QSP-40G-ER
* odległość orientacyjna liczona dla włókna o typowych stratach wtrąceniowych linii: dla fali 1310 nm około 0,35 dB/km

Price without tax 7 160,00 zł (brutto)
Price without tax 7 160,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
  • Nowy
  • Pakiet
Demultiplekser optyczny...
Szybki podgląd

Demultiplekser optyczny CWDM 4 kanałowy LC/UPC LGX

Model LO-CDS-040-LCU-2733-NL
4 kanałowy Simplex Demultiplekser CWDM, LGX z złączem LC/UPC, długość fali: 1270-1330nm
Demultiplekser CWDM (DEMUX) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Zapewnia możliwość elastycznego zwiększania przepustowości istniejącej infrastruktury światłowodowej poprzez umożliwienie transmisji...
Price without tax 400,00 zł (brutto)
Price without tax 400,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
Demultiplekser optyczny 8...
Szybki podgląd

Demultiplekser optyczny 8 kanałowy + UPG Port: 1260~1360, SC/APC i LC/UPC LGX

Model LO-CDS-081-LCU-4761-NL

8 kanałowy Simplex Demultiplekser CWDM, w obudowie LGX z złączem COM&UPG SC/APC i LC/UPC, długość fali: 1470-1610nm + Port Rozszerzeń długość fali: 1260-1360nm. Umożliwia transmisję dwukierunkową na jednym włóknie optycznym jednomodowym. Posiada 8 kanałów CWDM do realizacji 4 dowolnych transmisji takich jak np. 1 Gbps Ethernet, 8 Gbps Fiber Channel, 10 Gbps Ethernet. Pracuje w parze z Demultiplekserem simplex model: LO-CMS-081-LCU-4761-NL.

System CWDM Simplex Zwielokrotnienie falowe CWDM Simplex jest technologią, która  umożliwia przesłanie po jednym włóknie większej ilości transmisji  co przekłada się na efektywniejsze wykorzystanie medium transmisyjnego. Para multiplekser i...
Price without tax 716,00 zł (brutto)
Price without tax 716,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy + UPG Port: 1260~1360, SC/APC i LC/UPC LGX

Model LO-CMS-081-LCU-4761-NL

8 kanałowy Simplex Multiplekser CWDM, w obudowie LGX z złączem COM&UPG SC/APC i LC/UPC, długość fali: 1470-1610nm + Port Rozszerzeń długość fali: 1260-1360nm. Umożliwia transmisję dwukierunkową na jednym włóknie optycznym jednomodowym. Posiada 8 kanałów CWDM do realizacji 4 dowolnych transmisji takich jak np. 1 Gbps Ethernet, 8 Gbps Fiber Channel, 10 Gbps Ethernet. Pracuje w parze z Demultiplekserem simplex model: LO-CDS-081-LCU-4761-NL.

System CWDM Simplex Zwielokrotnienie falowe CWDM Simplex jest technologią, która umożliwia przesłanie po jednym włóknie większej ilości transmisji co przekłada się na efektywniejsze wykorzystanie medium transmisyjnego. Para multiplekser i...
Price without tax 716,00 zł (brutto)
Price without tax 716,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
Kompletu urządzeń: 2szt...
Szybki podgląd

Kompletu urządzeń: 2szt Cyrkulatorów i 2szt modułów optycznych QSFP+ 40G LR4

Model LO-CIR-LO-QSP-LR4

Kompletu urządzeń pozwalających na uruchomienie 40 Gbps na jednym włóknie - link do ok. 6 km*
w skład kompletu wchodzą:
- 2 szt. cyrkulatorów optycznych 1310 nm ze złączami SC/APC, obudowa LGX; LO-CIR-010-SCA-1310-NL
- 2 szt. modułów optycznych QSFP+ 40G LR4 1310 nm SM LC DDM 10 km, model LO-QSP-40G-LR4-10
* odległość orientacyjna liczona dla włókna o typowych stratach wtrąceniowych linii: dla fali 1310 nm około 0,35 dB/km

Price without tax 2 800,00 zł (brutto)
Price without tax 2 800,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
  • Nowy
  • Pakiet

LightOptics to urządzenia MUX oraz DEMUX, które pozwalają przesłać do osiemnastu kanałów po jednym włóknie światłowodowym, a także urządzenia OADM dzięki, którym można wyciągnąć bądź dołożyć poszczególne długości fali (kanały) z transmisji. Technologia CWDM pozwala zamiast wielu niezależnych włókien światłowodowych, wykorzystać tylko jedno. Co więcej rozwiązanie pozwala uprości instalację dodatkowych transmisji i obniżyć ich koszty, nawet przy niewielkich dystansach.

Transmisja do 18 kanałów CWDM

Rozwiązanie CWDM LightOptics umożliwia kompleksową transmisję i odbiór do 18 kanałów o długości fali od 1270nm do 1610nm. Za pomocą światłowodowego kabla łączymy Multiplekser (MUX) oraz Demultiplekser (DEMUX) na końcach interesującej nas linii. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych filtrów, moduł MUX łączy ze sobą poszczególne pasma fali światłowodowych w jedną wiązkę transmitowaną na drugi koniec linii. Analogicznie DEMUX odwraca ten proces, co sprawia, że każda długość fali posiada niezależny port po stronie wejścia i wyjścia.

OADM - zwany punktem pośrednim - do "wyciągania" transmisji  w dowolnym miejscu linii CWDM 

Dzięki zastosowaniu dodatkowych modułów Optical Add Drop Multiplexer (OADM) możemy w dowolnym miejscu linii CWDM terminować pojedynczą lub kilka transmisji. (długość fali) przetworzyć i ponownie połączyć z główną wiązką w celu dalszego przesłania.

Pasywny system zwielokrotnienia możliwości transmisyjnych włókien

System CWDM jest alternatywą dla instalacji większej liczby kabli światłowodowych lub dzierżawy dodatkowych włókien. Rozwiązanie to pozwala na realizowanie transmisji zarówno 1GbE, 10GbE jak i FC 8/16G. Urządzenia CWDM MUX/DEMUX oraz OADM są urządzeniami pasywnymi dzięki temu nie wymagają zasilania, a co za tym idzie nie są narażone na problemy zaników i niestabilności sieci zasilającej.