Rozwiązania xWDM Multipleksery

Widok
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy SC/APC ABS Box

Model LO-CMS-080-SCA-4761-NB
8 kanałowy Simplex Multiplekser CWDM, „ABS Box” z złączem SC/APC, długość fali: 1470-1610nm
Multiplexer CWDM (MUX) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Zapewnia możliwość elastycznego zwiększania przepustowości istniejącej infrastruktury światłowodowej poprzez umożliwienie transmisji wielu...
Price without tax 146,00 $ (brutto)
Price without tax 146,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy SC/APC 19" Rack

Model LO-CMS-180-SCA-2761-NR
Multiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy zabudowany obudowie 1U Rack 19"
Multiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy Simpleks. Obsługiwane kanały 1270, 1290, 1310, 1330, 1350, 1370, 1390, 1410, 1430, 1450, 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, 1610nm. Złącza SC/APC
Price without tax 367,00 $ (brutto)
Price without tax 367,00 $ (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy SC/APC 19" Rack

Model LO-CMS-080-SCA-4761-NR
Multiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy zabudowany obudоwie 1U Rack 19"
Multiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy Simpleks. Оbsługiwane kanały 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, 1610nm. Złącza SC/APC
Price without tax 200,00 $ (brutto)
Price without tax 200,00 $ (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy + UPG Port: 1260~1360, SC/APC i LC/UPC LGX

Model LO-CMS-081-LCU-4761-NL
8 kanałowy Simplex Multiplekser CWDM, LGX z złączem LC/UPC, długość fali: 1470-1610nm + Port Rozszerzeń długość fali: 1260-1360nm
Multiplekser CWDM (MUX) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Zapewnia możliwość elastycznego zwiększania przepustowości istniejącej infrastruktury światłowodowej poprzez umożliwienie transmisji...
Price without tax 191,00 $ (brutto)
Price without tax 191,00 $ (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
  • Nowy
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy SC/APC ABS Box

Model LO-CMS-180-SCA-2761-NB
18 kanałowy Simplex Multiplekser CWDM, „ABS Box” z złączem SC/APC, długość fali: 1270-1610nm
Multiplexer CWDM (MUX) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Zapewnia możliwość elastycznego zwiększania przepustowości istniejącej infrastruktury światłowodowej poprzez umożliwienie transmisji wielu...
Price without tax 317,00 $ (brutto)
Price without tax 317,00 $ (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
Multiplekser optyczny CWDM...
Szybki podgląd

Multiplekser optyczny CWDM 4 kanałowy LC/UPC LGX

Model LO-CMS-040-LCU-2733-NL
4 kanałowy Simplex Multiplekser CWDM, LGX z złączem LC/UPC, długość fali: 1270-1330nm
Multiplekser CWDM (MUX) jest pasywnym urządzeniem optycznym (nie wymagającym zasilania) stosowanym w sieciach WDM. Zapewnia możliwość elastycznego zwiększania przepustowości istniejącej infrastruktury światłowodowej poprzez umożliwienie transmisji...
Price without tax 100,00 $ (brutto)
Price without tax 100,00 $ (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
  • Nowy

Opis technologii CWDM 

Multipleksowanie CWDM jest techniką, w której różne długości fali światła są multipleksowane razem i transportowane przez jedno włókno lub przez parę włókien światłowodów jednomodowych, a następnie demultipleksowane na drugim końcu, z powrotem do ich pierwotnych długości fali.

Opiera się na technologii filtrów pasmowych (BPF) i działa w odstępach między kanałami 20 nm zgodnie z CWDM ITU Grid, o długościach fali od 1270 nm do 1610 nm. 

Jest urządzeniem całkowicie pasywnym całkowicie pozbawionymi zasilania, co oznacza, dzięki czemu mają dużo większą wytrzymałość i niezawodność od ich aktywnych odpowiedników.

Przeznaczone do ekonomicznych aplikacji sieciowych CWDM.

Ogólna charakterystyka Multiplexerów LightOptics

LightOptics oferuje serię standardowych i kastomizowanych modułów w wykonaniu obudowy ABS, LGX lub 19-calowy 1U rack, aby w pełni spełnić wymagania dotyczące konfiguracji portów, długości fali pracy i rodzaju montażu.

Multipleksery simplex cwdm:

- pracują w oparciu o jedno włókno

- odpowiadają za multipleksację (łączenie) oraz demultipleksację (rozdzielanie) różnych długości fal,

- pracują w parze z demultiplexerami lub OADM-ami

- ze złączami SC/APC, 

- model 8 kanałowy pracuje w zakresie fal od 1470nm do 1610nm - pozwala na uruchomienie 4 transmisji duplex po jednym włóknie

- model 18 kanałowy posiadający wszystkie długości fal z zakresu CWDM 1270nm do 1610nm pozwala na uruchomienie 9 transmisji duplex po 1 włóknie 

- model 4 kanałowy pracujący w zakresie fal od 1270nm do 1330nm - pozwala na uruchomienie 2 transmisji duplex po jednym włóknie