Moduł optyczny SFP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km

Moduł optyczny SFP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km

Model LO-SF-1G-LX
Price without tax 5,50 $ (netto)
Price without tax 5,50 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Wybierz kompatybilność

Moduł optyczny LighOptics LO-SF-1G-LX -SFP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km.

LO-SF-1G-LX - Moduł optyczny SFP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km

Dobrze zaprogramowany współpracuje z niemal każdym dostawcą sprzętu aktywnego, nad jego kompatybilnością pracuje grupa doświadczonych inżynierów posiadająca ekspercką wiedzę dotyczącą modułów optycznych.

Podstawowe parametry

Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-LX -SFP 1.25Gbps 1310nm LC SMF DDM 20km to:

  • Transceiver przeznaczony jest do transmisji poprzez światłowód jednomodowym (transmisja typu „duplex” po dwóch włóknach),
  • Moduł SFP, który przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps
  • uniwersalny moduł, pracujący niezawodnie na odległości nawet 20 km, ale również na bardzo krótkich 1m linkach, bez obawy przed uszkodzeniem lasera wkładki, dzięki odpowiednio zaprojektowanej diodzie odbiorczej,
  • moduł światłowodowy współpracujący z urządzeniami wiodących producentów sprzętu sieciowego, do budowy stabilnych systemów, dzięki stale rozwijanej i aktualizowanej przez dział techniczny kompatybilności z nowymi urządzeniami i zmieniającymi się softami.
  • wysoka jakość i powtarzalność, dla stabilnej pracy Twojej sieci, dzięki niezawodności wkładek, sprawdzanej przez inżynierów w naszym laboratorium
  • moduły optyczne produkowane według specyfikacji MSA (Multi-Source Agreement) stabilnie pracują w całym zakresie temperatur, są odporne na zakłócenia elektromagnetyczne,
  • transceivery LightOptics objęte są pełną gwarancją
  • Personalizacja – moduł  dostosowany do Twojego urządzenia/urządzeń aby ułatwić Ci instalację i identyfikacje przed wysyłką konfigurujemy/programujemy moduł optyczny i umieszczamy na nim dodatkową etykietę z nazwą producenta do jakiego jest dostosowany.

Wbudowany moduł diagnostyki DDM pozwoli Ci na monitorowanie w czasie rzeczywistym parametrów pracy SFP takich jak: moc optyczna wyjściowa i wejściowa, temperatura pracy, napięcie, natężenie, a Ty bez dodatkowych urządzeń pomiarowych masz podstawową kontrolę nad swoją siecią, szybciej diagnozujesz problemy z siecią optyczną, i zapobiegniesz awariom.

Aby móc skorzystać z możliwości DDM, zarówno wkładka jak i urządzenie musi obsługiwać funkcję DDM zwaną również DOM, (niemal wszystkie urządzenia zarządzalne wspierają tą funkcjonalność).

 

Niezawodne zamienniki

Moduły optyczne LightOptics to świetne zamienniki modułów optycznych, łączące w sobie jakość i rozsądną cenę o parametrach technicznych analogicznych do oryginałów zgodne z obowiązującymi standardami. Wyprodukowane według specyfikacji MSA (Multi-Source Agreement) spełniają również wszelkie wymagania elektryczne i elektromagnetyczne. 

Stabilnie pracują w urządzeniach takich jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer, większości producentów dostępnych na rynku, dzięki nieustannie rozwijanej kompatybilność, która dostosowywana jest do nowych pojawiających się na rynku urządzeń oraz zmieniających się softów.   

Na niezawodną kompatybilność wkładki wpływa nie tylko sposób jej zaprogramowania, ale również powtarzalność wykonania dlatego przed wprowadzeniem urządzeń do sprzedaży nasi inżynierowie poddają je rygorystycznym testom i analizom (badają czystość czoła diody i lasera, powtarzalność wykonania płytek PCB, przeprowadzają testy wytrzymałościowe itd.). Sprawdzają również możliwości wprowadzania zmian konfiguracyjnych mających za zadanie dostosowanie modułów optycznych do współpracy z różnymi urządzeniami sieciowymi. 

 

Model LO-SF-1G-LX to zamiennik m.in dla

  • NETGEAR  AGM732F
  • ALLIED TELESIS   AT-SPLX10
  • D-LINK   DEM-310GT
  • JUNIPER  EX-SFP-1GE-LX
  • PALO ALTO   PAN-SFP-LX
  • MIKRO TIK   S-31DLC20D
  • CISCO   SFP-GE-L
  • DCN   SFP-LX-L
  • HP    X121 (J4859C)
  •  ...

Gwarancja i wsparcie

Transceivery LightOptics objęte są pełną gwarancją, pomocy w doborze i wdrożeniu rozwiązań w ramach przed- i posprzedażowego wsparcia technicznego.

Pomagamy w doborze wkładek,  nie musisz tracić czasu na analizowanie parametrów wkładki, inżyniera sprzedaży dobierze idealnie pasujący do Twojego urządzenia model wkładki, który przed wysyłką do Ciebie zostanie zaprogramowany w dziale technicznym.   

 

 


Parametry techniczne
Medium transmisyjne
SingleMode
Długość fali TX
1310
Dystans
20 km
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
1.25 Gb
Typ modułu
Duplex (szare)
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ interfejsu
SFP
Kod oryginału
AGM732F,AT-SPLX10,DEM-310GT,EX-SFP-1GE-LX,PAN-SFP-LX,S-31DLC20D,SFP-GE-L,SFP-LX-L

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.