QSFP28 100Gbs ER4 1310nm LC DDM SM 30km SINGLE RATE EML+APD

Model
LO-QSP28-ER4-30
4085,00 zł 5024,55 zł
Mała dostępność

Wkładka QSFP28 100G ER4

Moduł optyczny 100GBASE-ER4 LO-QSP28-ER4-30 - QSFP28 ER4 100 Gbps 1310nm LC DDM SMF 30km  współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po 2 -włóknach), 4x25Gb/s LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm). Przesyła dane z prędkością 100 Gbps Ethernet na odległość 30 km. Złącze optyczne LC/UPC duplex. Transceiver zgodny z MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Uwaga: Programator LightBoard, przedstawiony na ostatnim zdjęciu, jest sprzedawany oddzielnie.

Zamiennik m.in. dla:
Alcatel-Lucent QSFP28-100GE-ER4, Cisco QSFP-100G-ER4L-S, Juniper Networks 100GBASE-ER4, Dell QSFP28-100G-ER4, Extreme Compatible 100GBASE-ER4,  Fortinet FG-TRAN-QSFP28-ER4, HW 02311YXR, Mellanox QSFP28-ER4-100G, Mikrotik Q28+31D,... 

10 LAT
10 LAT doświadczenia
ZWROT do 14 dni
ZWROT do 14 dni, również dla firm
Gwarancja 24 miesiące
KOSZTY DOSTAWY
SZYBKA WYSYŁKA od 15 zł

Wkładka QSFP28 100G 30km

Moduł QSFP28 100GBASE-ER przeznaczony jest do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowych (SM). Przesyła dane z prędkością do 100 Gbps, na odległość do 30 km. Pracuje w oparciu o 4 lasery CWDM  25Gb/s, posiada typ złącze optyczne 2xLC/UPC duplex. Zgodna ze standardem MSA.

 

Wkładki programujemy przed wysyłką do współpracy z dowolnym producentem przełącznika, konwertera, karty serwera. Jeśli nie znalazłeś nazwy producenta na liście, wybierz opcję „Inny”, znajdującą się na końcu listy.

Przykładowe zastosowanie QSFP28

QSFP28 zastosowanie

Specyfikacja – podstawowe parametry

Wkładka LightOptics LO-QSP28-ER4-30 – QSFP28 100Gbs ER4 CWDM4 LC DDM SM 30km SINGLE RATE EML+APD

  • Transmisja typu duplex – dwa włókna jednomodowe SM
  • Prędkość modułu QSFP+  100 Gbps
  • Dystans transmisji – do 30 km
  • Długość fali – 1295,56 nm, 1300,05 nm, 1304,58 nm, 1309,14 nm
  • Złącze optyczne 2 x LC/UPC
  • Wbudowany moduł diagnostyki DDM/DOM
  • Współpracuje z urządzeniami wiodących producentów sprzętu sieciowego
  • Produkowane według specyfikacji MSA (Multi-Source Agreement)

Sprawdzony zamiennik dla:

Allied
 
Arista
 
Avaro
 
Chelsio
 
Ciena
 
Cisco
 
Dell
 
Dell
 
D-Link
 
Edge Core
 
Extreme
 
F5
 
Fortinet
 
Huawei
 
Infinera
 
Juniper
 
Mikrotik
 
Nokia
 
Palo Alto
 

Niezawodne zamienniki wkładek

Zapewniamy wysoką jakość i powtarzalność, gwarantując stabilną pracę Twojej sieci. Wkładki, które oferujemy, są niezawodne i poddawane szczegółowym testom w naszym laboratorium przez doświadczonych inżynierów. Nie tylko sposób programowania wpływa na kompatybilność wkładki, ale także powtarzalność jej wykonania. Dlatego przed wprowadzeniem urządzeń na rynek, nasi inżynierowie przeprowadzają rygorystyczne testy i analizy. Dodatkowo sprawdzają możliwości dokonywania zmian konfiguracyjnych, tak aby moduły optyczne doskonale współpracowały z różnymi urządzeniami sieciowymi i były poprawnie wykrywane. Nasze wkładki stabilnie działają w urządzeniach takich jak: przełączniki, konwertery, routery, serwery większości producentów dostępnych na rynku. Nieustannie rozwijamy kompatybilność wkładek i kabli DAC, dostosowując ją do nowych urządzeń oraz zmieniających się softów.

sprawdzone zamienniki wkładek

Zmieniaj kompatybilność wkładek dwoma kliknięciami!

moduleconfigurator

LightBoard - prosty w obsłudze mobilny programator. Dzięki niemu skonfigurujesz wkładkę do współpracy z dowolnym producentem w mniej niż minutę.

Co więcej, wkładki możesz programować wielokrotnie, np. gdy zmienisz model przełącznika. Dzięki temu ograniczysz swoje zapasy magazynowe i zachowasz możliwość współpracy z urządzeniami wielu marek. Urządzenie działa w chmurze i aktualizuje się automatycznie.

Obsługuje: SFP, SFP+, XFP, SFP28 25G, QSFP+ 40G, QSFP28 100G

Darmowa licencja dla każdego użytkownika!

UWAGA: LightBoard przystosowany jest do programowania modułów i kabli DAC tylko producenta LightOptics.

 

Moduł DDM – wygodne i szybkie monitorowanie Twojej sieci

DDM module diagnostics

Nie musisz posiadać reflektometru czy miernika mocy optycznej, podstawowe parametry optyczne wkładki dostarcza Ci sam moduł diagnostyki DDM!

W czasie rzeczywistym możesz sprawdzić z poziomu przełącznika: moc optyczną, temperaturę pracy, napięcie, natężenie.

Więcej o DDM na naszym blogu – Do czego służy moduł diagnostyczny DDM?

 

Gwarancja i wsparcie – Polski dystrybutor

gwarancja 2 lata

Zastanawiasz się, jaki model wkładki wybrać i czy będzie współpracować z Twoim urządzeniem? Pomożemy Ci wybrać oraz wdrożyć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Nie musisz tracić czasu na analizowanie parametrów wkładki. Inżynier sprzedaży dobierze idealnie pasujący do Twojego urządzenia model wkładki, który przed wysyłką zostanie odpowiednio zaprogramowany.

Moduły optyczne i kable DAC objęte są pełną, 24-miesięczną gwarancją.

Parametry
ModelLO-QSP28-ER4-30
Gwarancja24 miesiące
Typ modułuDuplex
Typ InterfejsuQSFP28
Prędkość100G
Typ światłowodujednomodowe SM
Złącze2xLC/UPC
Zasięg30 km
Temperatura pracy pracy0 +70 C
Napisz własną recenzję
Oceniasz:QSFP28 100Gbs ER4 1310nm LC DDM SM 30km SINGLE RATE EML+APD
Twoja ocena

Sizing Charts

Women

SizeXSSSMML
EU323436384042
UK468101214
US0246810
Bust79.5cm / 31"82cm / 32"84.5cm / 33"89.5cm / 35"94.5cm / 37"99.5cm / 39"
Waist61.5cm / 24"64cm / 25"66.5cm / 26"71.5cm / 28"76.5cm / 30"81.5cm / 32"
Hip86.5cm / 34"89cm / 35"91.5cm / 36"96.5cm / 38"101.5cm / 40"106.5cm / 42"

Men

SizeXSSMLXLXXL
UK/US343638404244
Neck37cm / 14.5"38cm /15"39.5cm / 15.5"41cm / 16"42cm / 16.5"43cm / 17"
Chest86.5cm / 34"91.5cm / 36"96.5cm / 38"101.5cm / 40"106.5cm / 42"111.5cm / 44"
Waist71.5cm / 28"76.5cm / 30"81.5cm / 32"86.5cm / 34"91.5cm / 36"96.5cm / 38"
Seat90cm / 35.4"95cm / 37.4"100cm / 39.4"105cm / 41.3"110cm / 43.3"115cm / 45.3"